Durex Surprise Me 40 vnt. prezervatyvai

Durex Surprise Me 40 vnt. prezervatyvai kaina:

€ 21,79
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Surprise Me 40 vnt - Kartais smagu išbandyti ką nors naujo! Atraskite „Durex Surprise Me“prezervatyvus. Tai keturių skirtingų Durex prezervatyvų rinkinys, kuris leis jums pasirinkti prezervatyvą pagal jūsų nuotaiką.

40 vnt. Durex Surprise Me prezervatyvų rinkinį sudaro:

  • 10 x Durex Feel Thin ploni prezervatyvai
  • 10 x Briaunuoti prezervatyvai („Durex Arouse Me“)
  • 10 x Stimuliuojantys prezervatyvai („Durex Pleasure Me“)
  • 10 x Durex Extra Safe ypatingai saugūs prezervatyvai

Durex Surprise Me prezervatyvai yra puikus pasirinkimas norintiems įkvėpti naujus pojūčius ir atrasti įvairias seksualines patirtis. Šis rinkinys yra ypatingas, nes jame rasite 40 skirtingų rūšių prezervatyvų, kurie suteiks jums ir jūsų partneriui įdomią ir įkvepiančią intymumo patirtį.

Durex Surprise Me prezervatyvai pasižymi šiomis savybėmis:

  • Įvairios tekstūros ir dizainai: Šiame rinkinyje rasite įvairių prezervatyvų su skirtingomis tekstūromis, įspūdingomis taškelėmis, juostelėmis, šerelėmis ir kt. Tai leis jums išbandyti skirtingas stimuliacijas ir pasiūlys įvairiapusę malonumo patirtį.

  • Skirtingi skoniai: Durex Surprise Me prezervatyvai taip pat gali turėti skirtingus skonius, kurie praturtins jūsų intymią patirtį ir suteiks papildomą malonumą oraliniam seksui.

  • Lubrikantas: Kiekvienas prezervatyvas yra padengtas iš anksto pritaikytu lubrikantu, kuris suteikia sklandų slinkimą ir didesnį komfortą naudojimo metu.

  • Patogumas ir saugumas: Durex Surprise Me prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, kuris suteikia patogumą ir apsaugą nuo nėštumo bei lytiniu keliu plintančių infekcijų.

  • Didelės talpos: Šis rinkinys su 40 prezervatyvų užtikrins, kad turėsite pakankamai atsargos ir galėsite ilgai mėgautis įvairiomis seksualinėmis patirtimis.

Durex Surprise Me prezervatyvai yra puiki galimybė praturtinti jūsų intymius momentus ir suteikti jums ir jūsų partneriui daugybę malonių nustebimų. Įkvėpkite naujus pojūčius, išbandykite įvairias tekstūras ir skonius su Durex Surprise Me prezervatyvais.

Taip pat žiūrėkite kitus Durex prezervatyvus →

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 205
Plotis (mm): 54-56
Sienelės storis (mm): 0.05-0.09
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės
Parduodama: Dėžutėse po 40 vnt.
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser Healthcare. Anglija
EAN kodas: 5900627095661

"Durex Surprise Me 40 vnt. prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Morkus
2024-03-09 15:10

Geras rinkinukas. Gera kaina

Marius
2023-12-10 10:49

Puikus rinkinukas ir gerą kainą

Mija
2023-12-07 14:21

Pigiai gaunasi, patiko.

Daiva
2023-12-06 16:47

Labai gera kaina kaip už tokį kiekį! Beja visada greitai pristato.

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Naturals 3 vnt. dėžutė - prezervatyvai sutepti gausesniu lubrikanto kiekiu, kuris yra praturtintas alijošiaus ektraktu. &Scaron...
Durex Invisible Extra Lubricated - ypatingai ploni prezervatyvai, papildomai sutepti gausesniu lubrikanto kiekiu. Jie buvo sukurti tiems, ka...
Durex Invisible Super Thin 3 vnt. - ko gero patys ploniausi durex prezervatyvai pagaminti iš latekso gumos. Jeigu ieškote kuo ...