Durex Elite prezervatyvai

Durex Elite prezervatyvai kaina:

€ 0,41
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Elite prezervatyvas yra optimalaus plonumo bei reikalingos drėgmės derinys, kad užtikrintų didžiausią jautrumą bei suteiktų daugiau malonumo. Šis prezervatyvas yra pagamintas iš ganėtinai plonos natūralios latekso gumos, kad jūsų pojūčiai būtų kuo natūralesni. Kaip ir visi kiti šio gamintojo prezervatyvai, taip ir Durex Elite prezervatyvai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės latekso gumos. Šie sargiai neturi nemalonaus latekso kvapo, dėl patogios savo formos yra lengvai užmaunami. Sutepti švelniu lubrikantu, kuris užtikrins reikalingą slydimą lytinių santykių metu.

Prezervatyvai Durex Elite pigiau

Ko gero populiariausi, bei jų parduodama daugiausiai visame pasaulyje. Puikus kokybės bei kainos santykis, kuris leis džiaugtis saugiais bei maloniais lytiniais santykiais. Nuo 2020-06 atsinaujino Durex Elite ir kitų Durex prezervatyvų įpakavimai. Nuo šiol Durex Elite prezervatyvai bus raudonos spalvos įpakavime. Šie sargiai yra neabejotini lyderiai, parduotų prezervatyvų kiekio prasme. Durex Elite prezervatyvai buvo sukurti ir yra vieni populiariausių pasaulyje, jau nuo 1995 metais Reckitt Benckiser kompanijos.

Tai puiki apsauga nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų. Prieš supakuojant visos apsaugos priemonės yra patikrinamos elektroniu būdu, taip užtikrinamas prezervatyvo patikimumas. Kad prezervatyvas neplyštų ir būtų patikimas, tam reikia tam tikro dregmės lygio, jeigu dregmės lygis nepakankamas, naudokite lubrikantą. Prezervatyvo plyšimo tikimybė ženkliai išauga, heigu neužtikrinamas reikalingas dregmės lygis. Tikimės, kad ir jums puikiai tiks šis patikimas prezervatyvas.

Durex Elite svarbiausios savybės

  • Aukščiausios kokybės medžiagos: Durex Elite prezervatyvai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės natūralaus latekso gumos, todėl jie yra patikimi ir saugūs.

  • Durex Elite sargių sienlė yra plona, todėl jie yra patogūs naudoti ir užtikrina natūralius pojūčius.

  • Durex Elite prezervatyvai yra standartinio dydžio, todėl jie yra tinkami daugumai vyrų.

  • Neturi nemalonaus latekso kvapo

Kainų lentelė


Kiekis 1-19 20-49 50-69
Kaina € 0,41 € 0,40 € 0,39
70-99 100+
€ 0,37 € 0,35

Perkant didesnius prezervatyvų kiekius (kurie parduodami vienetais be pakuočių), vieneto kaina mažėja perkant didesnį kiekį (žr. lentelėje). Kuo didesnį kiekį perkate, tuo vieneto kaina yra mažesnė! Tad pirkdami didesnį kiekį nemažai sutaupysite.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 205
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0.055
Parduodama: Vienetais
Ypatingos savybės: Ypatingai ploni
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser Healthcare. UK
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės

"Durex Elite prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Neringa
2022-11-12 21:36

Puiki kaina ir visada greitai pristato.

Mantas
2022-09-11 15:36

Greit pristato ir kaina superinė+++++

Nesvarbu
2022-09-06 17:25

Gera kaina, greitai pristato!

Senas klientas
2022-07-31 10:34

Daiva
2022-07-25 06:09

Kokybiški sargiai ;)

Dainius
2022-07-23 08:16

Gera kaina.

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Jeans 27 vnt. dėžutė - prezervatyvai su lengvesniu uždėjimu. Durex pasaulyje pripažintas prekės ženklas, žino, kad svarbu ne tik sutei...
Durex Feel Thin Classic 18 vnt. dėžutė - populiariausi sargiai papildomai sutepti švelniu lubrikantu. Durex Feel Thin Classic pr...
Durex Elite prezervatyvas yra optimalaus plonumo bei reikalingos drėgmės derinys, kad užtikrintų didžiausią jautrumą bei suteiktų daugiau ma...