Durex Feel Thin Extra Large XL 12 vnt. prezervatyvai

Durex Feel Thin Extra Large XL 12 vnt. prezervatyvai kaina:

€ 8,95
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Feel Thin Extra Large XL 12 vnt. - ploni, didesnio dydžio prezervatyvai, sutepti silikoniniu lubrikantu. Užtikrina aukštą saugumo lygį, elektroniniu būdu patikrinti, atliekami 5 kokybės bandymai, kiekvienoje partijoje. Durex Feel Thin Extra Large XL prezervatyvai pagaminti iš natūralaus kaučiuko latekso, suteikia minkštumo jausmą, bei leidžia mėgautis jautresniu seksu. Durex Feel Thin Extra Large XL puikus pasirinkimas vyrams, kuriems reikia didesnių prezervatyvų.

  • Sutepti silikoniniu lubrikantu
  • Platesni ir didesni
  • Plonesni nei įprasti
  • Pagaminti iš latekso
  • Kiekis: 12 vnt.

Durex Feel Thin Extra Large 12 vnt. dėžutė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško plonų ir didesnio dydžio prezervatyvų, kad patirtų jausmingas ir patogias akimirkas intymiame gyvenime. Šie prezervatyvai yra sukurti ypatingai didelio dydžio peniams ir suteikia jums maksimalų malonumą ir patogumą.

Durex Feel Thin Extra Large prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jie yra kruopčiai patikrinti, kad užtikrintų jų patikimumą ir saugumą. Šie prezervatyvai yra ne tik ploni, bet ir didesnio dydžio, todėl suteikia ypatingo jautrumo pojūtį ir natūralumo, taip pat užtikrindami patogų prisilietimą ir maksimalų malonumą abiem partneriams.

Durex Feel Thin Extra Large dėžutėje yra 12 vienetų, tai puiki ilgalaikė investicija į jūsų intymumo gerinimą. Dėžutės kompaktiškas dydis taip pat leidžia lengvai nešioti prezervatyvus su savimi, kad galėtumėte mėgautis intymumu bet kur ir bet kada.

Pasitikėkite Durex patirtimi ir kokybe - Durex Feel Thin Extra Large 12 vnt. dėžutė suteiks jums galimybę patirti ypatingas jausmingas akimirkas su patikimu ir plonu bei didesnio dydžio prezervatyvu. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išskirtinio jausmo ir patogumo savo intymiame gyvenime. Mėgaukitės intymumu su Durex Feel Thin Extra Large!

Taip pat žiūrėkite Durex Thin Feel 18 vnt. ->

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 220
Plotis (mm): 57
Sienelės storis (mm): 0,07
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės
Parduodama: Dėžutėse po 12 vnt.
Sertifikatai: CE 0044; ISO 4074
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Durex
EAN kodas: 5900627095630

"Durex Feel Thin Extra Large XL 12 vnt. prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Extra Safe 10 vnt dėžutė - patikima ir saugi apsaugos priemonė, padedanti užtikrinti maksimalią apsaugą lytinių santykių metu. I&scaro...
Durex Feel Thin Extra Large XL 12 vnt. - ploni, didesnio dydžio prezervatyvai, sutepti silikoniniu lubrikantu. Užtikrina aukštą ...
Durex Intense 24 vnt. - tai naujos kartos kartos prezervatyvas skirtas orgazmo intensyvumui sustiprinti. Šie prezervatyvai buvo sukur...