Durex Feel Thin Ultra 3 vnt. prezervatyvai

Durex Feel Thin Ultra 3 vnt. prezervatyvai kaina:

€ 2,48
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Feel Thin Ultra 3 vnt. - jausmingas intymumas ir patikima apsauga! Ieškote aukščiausios kokybės prezervatyvų, kurie suteiks Jums ir Jūsų partneriui neįtikėtinai natūralius pojūčius ir kartu užtikrins patikimą apsaugą? Durex Feel Thin Ultra prezervatyvai yra puikus pasirinkimas! Aukštos kokybės prezervatyvai, kurie yra itin ploni, jautrūs ir patogūs naudoti.

Durex Feel Thin Ultra pagrindinės savybės

  • Ploni ir jautrūs: Durex Feel Thin Ultra prezervatyvai yra vieni iš ploniausių rinkoje. Jie suteikia natūralumo pojūtį ir leidžia Jums ir Jūsų partneriui mėgautis kiekviena akimirka. Šie prezervatyvai užtikrina itin jautrų kontaktą, suteikdami Jums neįtikėtiną malonumą.

  • Aukštos kokybės medžiaga: Prezervatyvai pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, kuris yra patikimas ir saugus naudoti. Jie atitinka aukštus tarptautinius kokybės standartus ir užtikrina saugumą.

  • Lubrikuotas: Kiekvienas Durex Feel Thin Ultra prezervatyvas yra suteptas lubrikantu, kuris pagerina glamonėjimo patirtį ir sumažina trintį. Tai padeda išlaikyti komfortą ir suteikia papildomos drėgmės, kad intymi patirtis būtų dar malonesnė ir minkštesnė.

  • Patogus naudojimas: Šie prezervatyvai lengvai išskleidžiami ir patogūs naudoti. Jie turi specialią galvutę su rezervuaru.

  • Kiekis: 3 vnt. dėžutė

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0,055
EAN kodas: 5038483866078
Parduodama: Dėžutėse po 3 vnt.
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser
Prekės ženklas: Durex

"Durex Feel Thin Ultra 3 vnt. prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Invisible Extra Lubricated 10 vnt - tai pats ploniausias prezervatyvas kuris suteptas papildomu kiekiu lubrikanto, kad mylintis netrūk...
Durex Strawberry vaisiniai prezervatyvai kvepiantys braškių aromatu. Šis prezervatyvų aromatas suteikia malonius pojūčius, gai...
Durex Invisible - tai pats ploniausias latekso prezervatyvas kurį gali pasiūlyti Durex. Sukurtas maksimaliam švelnumui, bei auk&scaro...