Durex Feel Thin Ultra 30 vnt. prezervatyvai

Durex Feel Thin Ultra 30 vnt. prezervatyvai kaina:

€ 17,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Feel Thin Ultra 30 vnt. - šie prezervatyvai 20% plonesni už įprastus. Neturi nemalonaus latekso kvapo o dėl sensi Fit formos lengviau užsimauna. Ekonomiška pakuotė leis sutaupyti ne kokybės sąskaita. Durex Feel Thin Ultra sargiai internetu pigiau. Aukščiausios kokybės apsaugos priemonė, kuri ne tik apsaugos nuo lytiniu keliu plintančių ligų, neplanuoto nėštumo, bet ir suteiks natūralius pojūčius.

Durex Feel Thin Ultra 30 vnt. dėžutė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia aukštos kokybės, jausmingų ir saugių lytinių santykių. Šios dėžutės turinys yra išskirtinai ploni prezervatyvai, kurių tikslas suteikti maksimalų jausmą ir intymumą.

Durex Feel Thin prezervatyvų savybės

Šie prezervatyvai yra pagaminti iš natūralaus latekso, atitinkančio aukščiausius saugumo standartus. Jie yra kruopčiai patikrinti elektroniniais būdais, kad užtikrintų, jog jie yra patikimi ir saugūs naudoti. Durex Feel Thin Ultra prezervatyvai yra plonesni nei įprasti Durex prezervatyvai - jų plonumas padeda padidinti jautrumą ir malonumą, suteikiant jums ir jūsų partneriui ypatingų akimirkų.

Dėžutėje yra 30 vienetų, todėl tai puiki ilgalaikė investicija į jūsų intymumo gerinimą. Jūs galėsite mėgautis intymių akimirkų srove su Durex Feel Thin Ultra prezervatyvais ilgą laiką, be jokių kompromisų dėl saugumo ar patirties.

Durex yra žinomas savo patikimumu ir patirtimi lytinių santykių srityje, todėl galite pasitikėti, kad šie prezervatyvai atitiks jūsų lūkesčius. Su Durex Feel Thin Ultra 30 vnt. dėžute galite jausti neįtikėtiną jausmą ir patirti malonumą lytinėse santykių akimirkose, kartu užtikrindami apsaugą nuo neplanuotų nėštumų ir lytiniu keliu plintančių ligų.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 52
Sienelės storis (mm): 0.055
Parduodama: Dėžutėse po 30 vnt.
EAN kodas: 5701092114587
Ypatingos savybės: Ypatingai ploni
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser. Anglija
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės

"Durex Feel Thin Ultra 30 vnt. prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Vika
2023-12-20 19:53

Labai ploni, didelė pakuotė, ilgam užtenka. Gera kaina

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Invisible XL 10 vnt. - ploni, didesnio dydžio prezervatyvai, specialiai sukurti vyrams, kuriems standartiniai prezervatyvai yra p...
Durex Elite prezervatyvas yra optimalaus plonumo bei reikalingos drėgmės derinys, kad užtikrintų didžiausią jautrumą bei suteiktų daugiau ma...
Durex Surprise Me 40 vnt - Kartais smagu išbandyti ką nors naujo! Atraskite „Durex Surprise Me“prezervatyvus. Tai keturių...