Durex Invisible prezervatyvai

Durex Invisible prezervatyvai kaina:

€ 0,78
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Invisible prezervatyvai - tai revoliucinis sprendimas tiems, kurie ieško ypatingai plono prezervatyvo ir patikimos apsaugos intymumo metu. Šioje prekių kategorijoje siūlome aukščiausios kokybės prezervatyvus, kurie suteikia jums pasitikėjimą ir nepakartojamą malonumą be jokio diskomforto. Durex Invisible prezervatyvai yra sukurti su ypatingu technologiniu dizainu, kuris suteikia beveik nejuntamą prezervatyvo dėvėjimo jausmą. Jų plonas ir lengvas medžiagos sluoksnis leidžia mėgautis akimirka nepakitusiais pojūčiais, be jokio "barjero" arba ribojančio efekto.

Pagrindinės savybės:

  • Beveik nematomas: Durex Invisible prezervatyvai yra sukurti pasitelkus naujausias technologijas, kurios suteikia jausmą lygg būtumėte be prezervatyvo. Jų plonas ir lengvas medžiagos sluoksnis leidžia mėgautis akimirka nepakitusiais pojūčiais, be jokio "barjero" arba ribojančio efekto.
  • Patikima apsauga: nepaisant savo plonumo, Durex Invisible prezervatyvai užtikrina patikimą apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų. Aukštos kokybės lateksas, alternatyvios medžiagos ir atsparus dizainas užtikrina maksimalią apsaugą ir leidžia jums mėgautis intymumo akimirkomis be jokių rūpesčių.
  • Patogus dėvėjimas: Durex Invisible prezervatyvai yra patogūs ir lengvai užmaunami ir dėvimi. Jų elastinga medžiaga ir anatomiška forma padeda jiems idealiai prisitaikyti prie jūsų kūno, užtikrinant komfortą ir patogumą lytinių

Durex Invisible prezervatyvai mūsų asortimente

Visi žinome apie pagrindinę prezervatyvų funkciją – suteikti apsaugą nuo neplanuoto nėštumo bei nuo lytiniu keliu plintančių ligų. Visgi nepaisant didelės šių daikčiukų naudos, neretas jų nemėgsta vien todėl, kad jie gali sumažinti malonumą, kadangi sukuria barjero efektą, mažina jautrumą. Tačiau to tikrai negalėtume pasakyti apie šiuolaikinius prezervatyvus, demonstruojančius ir plonumą, ir stiprumą. Vienas iš geriausių pavyzdžių – Durex Invisible, kurių platų pasirinkimą rasite mūsų asortimente.

  • Ypatingai ploni. Šioje prekių kategorijoje rinkitės iš plačios ypač plonų prezervatyvų įvairovės, perkelkite savo meilės žaidimus į aukštesnį lygmenį, pamirškite barjero pojūtį kuriančius sargius ir mėgaukitės įstabiais potyriais.
  • Papildomas lubrikanto kiekis. Prezervatyvai sutepti papildomu lubrikanto kiekiu, todėl juos užsimausite paprasčiau, o slydimo pojūtis bus tobulas. Nepriekaištingas drėkinimas užtikrins lengvą slydimą ir maksimalų komfortą – galite būti tikri, jog nepatirsite skausmo ar kito nemalonaus diskomforto. Beje, rinkitės prezervatyvus, su kuriais papildomai lubrikanto jau nebereikės! Šie prezervatyvai labai tiks ir tada, jei sunku sudrėkti, tam yra priežasčių, partnerė yra po gimdymo ar pan., kuomet reikalingas papildomas lubrikavimas. Tai šie prezervatyvai pranoks visus lūkesčius.
  • Skirtinga dydis. Renkantis prezervatyvą labai svarbu pasirinkti tinkamą dydį, nes tiek per mažas, tiek per didelis neatliks savo funkcijos, gali nuslysti, kyla rizika suplyšti. Mūsų asortimente galite rinktis Durex Invisible standartinio dydžio arba mažesnių ar didesnių dydžių – kad kiekvienas atrastumėte tinkamiausią produktą jums.
  • Rezervuaras. Dauguma šio tipo prezervatyvų turi rezervuarą spermai. Tai labai patogu, kadangi kitu atveju maunantis reikėtų palikti prezervatyvo gale vietos, o dabar – jokių rūpesčių.
  • Lygus paviršius. Rasite ir prezervatyvų, turinčių lygų paviršių. Šie labai žavi dėl to, kad tobulai priglunda.
  • Patikimos medžiagos. Prezervatyvai Durex Invisible gaminami iš natūralaus kaučiuko latekso, todėl demonstruoja aukštą kokybę, yra patikimi, saugūs naudoti.

Visi mūsų asortimente esantys Durex Invisible prezervatyvai yra patvarūs, kokybiški, prisidedantys prie dar didesnio jūsų malonumo ir, žinoma, tobulai atliekantys savo kertinę funkciją. Šiuos plonus sargius galite pirkti vienetais arba įvairių dydžių pakuotėse.

Durex Invisible kaina

Nors renkantis prezervatyvus kaina tikrai negali būti esminis pasirinkimą lemiantis veiksnys, dažnas į tai atsižvelgia. Tad labai džiaugiamės galėdami pasiūlyti ir patrauklią kainą, ir labai aukštą kokybę. Prezervatyvų Durex Invisible vieneto kaina mūsų e. parduotuvėje prasideda maždaug nuo 40–50 centų už vienetą.

Kaip ir visas kitas intymias prekes suaugusiems, taip ir šiuos Durex Invisible prezervatyvus, mūsų parduotuvėje Prezervatyvai.net galite įsigyti žemiausiomis kainomis Lietuvoje! Žemiausią kainą garantuojame.

Leiskite Durex Invisible prezervatyvams padėti jums pasiekti nepastebimą komfortą ir malonumą intymumo metu. Pasitikėkite jų aukščiausia kokybe ir diskretiškumu, kad galėtumėte visiškai mėgautis intymumo akimirkomis be jokių ribojimų.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0,04
Parduodama: Vienetais
Ypatingos savybės: Ypatingai ploni
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser. Anglija
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės

"Durex Invisible prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Edvinas
2024-02-06 14:30

Tikrai labai ploni

Vidas
2024-01-28 12:35

Danas
2024-01-07 19:28

Kokybiški

Daiva
2023-12-11 08:42

Tikrai labai, labai ploni.

Kajus
2023-12-07 14:22

Kaip be nieko. Liuks

Vygis
2023-10-21 13:26

Jeigu ieškot plono prezervatvo, siūlau šiuos. Nepalyginsi su kitais.

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Natural 3 vnt. dėžutė - skaidrūs, tiesiomis sienelėmis, su rezervuaru, neturi jokio papildomo kvapo. Sutepti lubrikantu natūralie...
Durex Natural - įprasti, tiesios formos, skaidrūs durex prezervatyvai. Šie sargiai patiks tiems kuries labiausiai tinka įprastos...
Durex Feel Thin Mix 40 vnt. - 40 ploniausių prezervatyvų rinkinys. Tai akščiausios kokybės apsaugos priemonė, kuri ne tik apsaugos nu...