Durex Natural prezervatyvai

Durex Natural prezervatyvai kaina:

€ 0,42
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Natural prezervatyvai atstovauja natūraliam, švelniam ir saugiam intymumui. Šie sargiai yra pagaminti iš natūralaus latekso ir skirti suteikti jums patogumą ir patikimą apsaugą, tuo pat metu atsižvelgiant į natūralius ir subtilius poreikius.

Durex Natural prezervatyvai pasižymi šiomis savybėmis:

  • Natūralus jausmas: Jų plonumas leidžia jums pajusti kūno ir pojūčių artumą, suteikiant natūralų jausmą intymumo metu.

  • Lytiniu keliu plintančių infekcijų apsauga: Šie prezervatyvai užtikrina patikimą apsaugą nuo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių infekcijų, taip suteikiant jums ramybę ir saugumą.

  • Patogumas ir pritaikymas: Durex Natural prezervatyvai yra lengvai užsidėjami ir nusiimami, suteikiant jums patogumą ir paprastumą intymumo metu.

  • Aukštos kokybės lateksas: Durex Natural sargiai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, kuris suteikia patikimą tvirtumą ir ilgaamžiškumą.

  • Diskreti pakuotė: Šie prezervatyvai yra supakuoti diskretiame ir higieniškame būde, užtikrinantys jų saugumą ir ilgalaikę kokybę.

Durex Natural prezervatyvai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina natūralumą, patogumą ir saugumą intymumo metu. Su šiais prezervatyvais jūs galite mėgautis akimirka, žinodami, kad jūsų saugumas ir malonumas yra svarbiausias prioritetas.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 205
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0.07
Parduodama: Vienetais
Kvapas: Bekvapiai
Sertifikatai: CE 0120; ISO 1639
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser. Didžioji Britanija
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės

"Durex Natural prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Naturals - prezervatyvai su vandens pagrindo geliu, pagamintu iš 98% natūralios kilmės ingredientų. Plonas, lygaus pavir&scaron...
Durex Invisible Extra Lubricated 3 vnt. dėžutė - tai naujieji ypatingai ploni prezervatyvai, papildomai sutepti didesniu kiekiu lubrikanto, ...
Durex Natural prezervatyvai atstovauja natūraliam, švelniam ir saugiam intymumui. Šie sargiai yra pagaminti iš natūrala...