Durex Intense 24 vnt. prezervatyvai

Durex Intense 24 vnt. prezervatyvai kaina:

€ 22,89
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Intense 24 vnt. - tai naujos kartos kartos prezervatyvas skirtas orgazmo intensyvumui sustiprinti. Šie prezervatyvai buvo sukurti ne tik dėl saugesnių lytinių santykių, bet ir tam, kad suteiktų daugiau malonumo moterims.

Specialus orgazminis gelis, kuriuo yra sutepta prezervatyvo išorinė pusė didina partnerės intymių vietų jautrumą, padeda greičiau pasiekti orgazmą ir užtikrina daugiau malonių pojūčių sekso metu.

Durex Intense stimuliuojančio prezervatyvo reljefas yra nelygus, turintis spuogelius bei bangeles, todėl abiejų intymi patirtis taps ryškesnė ir audringesnė. Iš viso pakuotėje rasite 24 vienetus inovatyvių Durex Intense prezervatyvų.

Durex Insense prezervatyvų ypatybės

 • Stimuliuojamasis gelis - prezervatyvo paviršiuje yra naudojamas stimuliuojamasis gelis kuris sužadina šilumos, šalčio ir dilginimo pojūčius padidinančius partnerės intymių vietų jautrumą bei užtikrina geresnį slydimą sekso metu.
 • Unikalus paviršius - prezervatyvo paviršius pasižymi nelygia forma sudaryta iš bangelių ir taškelių kas užtikrina dar didesnę stimuliaciją moteriai.
 • Nepriekaištinga kokybė - kaip ir kiekvienas gamintojo Durex produktas, Durex Intense yra intensyviai testuojami dėl savo kokybės. Gamintojas visuomet atlieka net 5 kokybės testus prieš paleidžiant produktą į rinką.
 • Lengvai užmaunamas - prezervatyvo forma užtikrina, jog prezervatyvą lengvai užsimausite ir patogiai juo naudositės.
 • Dermatologų patvirtintas - šis iš 100% procentinio latekso pagamintas produktas atitinka griežtus dermatologų normatyvus.

Prezervatyvų Durex Intense naudojimas

 1. Atsargiai atplėškite prezervatyvo pakelį, nenaudokite žirklių, nagų, dantų ar kitų aštrių daiktų kurie kelia prezervatyvo pažeidimo riziką.
 2. Prezervatyvą ant varpos maukite laikydamį jį už jo galiuko, vyniojamais judesiais.
 3. Nepertempkite prezervatyvo ir vyniokite jį tik tiek, kiek leidžia ilgis. Čia itin svarbu žinoti koks prezervatyvų ilgis jums bus geriausias. Per daug itemptas prezervatyvas gali plyšti, nesuteiks įprasto komforto, tuo tarpu per didelis gali nusmukti sekso metu.
 4. Pojūčiams dar labiau suintensyvinti, rekomenduotume naudoti kokybišką lubrikantą. Švelniai užtepkite ant klitorio ir intymiose vietose, taip užtikrinant žymiai daugiau malonumo ir slydimo.
 5. Pabaigus aktą, nuimkite prezervatyvą suimant už penio pagrindo. Panaudotą gaminį meskite į šiukšliadėžę.
 6. Pakeiskite prezervatyvą nauju jei meilės žaidimai užtruko ilgiau. Norint užtikrinti maksimalų saugumą abiems partneriams, būtina pakeisti prezervatyvą nauju jei seksas trunka ilgiau ar užsiimama keliomis jo formomis. Nesvarbu ar kalba eina apie vaginalinę, oralinę ar analinę sueitį, nepamirškite pasikeisti apsaugos pereinant prie kitų žaidimų.
 7. Nors prezervatyvai ir padeda užsiimti saugesniu seksu neaukojant malonumo, jie, kaip ir bet kokia kita kontracepcijos priemonė negali užtikrinti 100% apsaugos nuo lytiniu keliu plintančių infekcijų ar neplanuoto nėštumo, todėl patartina visuomet išlikti budriems.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 205
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0,07
Parduodama: Dėžutėse po 24 vnt.
EAN kodas: 5900627072372
Ypatingos savybės: Stimuliuojantys
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser. UK
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės

"Durex Intense 24 vnt. prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Natural 24 vnt. dėžutė - skaidrūs, tiesiomis sienelėmis, su rezervuaru, neturi jokio papildomo kvapo. Sutepti lubrikantu natūraliems p...
Durex Pleasure Me 3 vnt - stimuliuojantys prezervatyvai nelygiu paviršiumi. Prezervatyvo išorėje esantys spuogeliai ir bangelė...
Durex Invisible Close Fit - siauresni bei trumpesni nei standartiniai prezervatyvai, kad jaustumėtės užtikrinti, jog prezervatyvas nenuslys....