Durex Performa 12 vnt prezervatyvai

Durex Performa 12 vnt prezervatyvai kaina:

€ 7,39
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Performa 12 vnt - prezervatyvai iš vidaus sutepti specialiu lubrikantu, kuris savo sudėtyje turi 5% benzokaino, kuris padeda kontroliuoti sėklos išsiveržimą ir prailginti lytinį aktą. Ilgiau trunkantis meilės aktas reiškia daugiau malonumo tiek jums tiek ir jūsų partnerei. Durex Performa prezervatyvai buvo sukurti vyrams kenčiantiems nuo priešlaikinės ejakuliacijos sutrikimo. Supakuoti originalioje 12 vienetų, gamintojo pakuotėje.

Durex Performa 12 vnt. dėžutėje yra specialiai sukurti prezervatyvai vyrams, kurie kenčia dėl priešlaikinės ejakuliacijos ir gali padėti vyrui kontroliuoti ejakuliacijos laiką ir prailginti intymius santykius. Šie prezervatyvai siūlo išskirtinę funkciją, kuri padeda sumažinti jautrumą genitalijų srityje, leidžiant jums ilgiau mėgautis intymiu aktyvumu.

Šie prezervatyvai yra praturtinti benzokainu, vietiniu anestetiku, kuris yra saugus naudoti intymiame regione. Benzokainas yra skirtas sumažinti jautrumą varpos galvutės srityje, todėl jis padeda vyrui užlaikyti ejakuliaciją ir ilgiau išlaikyti erekciją. Durex Performa prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso ir atitinka visus tarptautinius kokybės standartus. Jie yra patogūs naudoti, patikimi ir suteikia apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ir seksualinių infekcijų.

Ši 12 vnt. pakuotė yra patogi naudoti kelionėse ar bet kurioje intymioje akimirkoje, kur jums gali prireikti ilgesnio ir malonesnio lytinio akto. Durex Performa prezervatyvai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori patirti ilgesnes ir intensyvesnes intymias akimirkas, tuo pačiu išlaikant visišką saugumą.

Tai svarbu pabrėžti, kad šis produktas yra skirtas vartotojams, kurie nori prailginti ejakuliacijos laiką. Jei turite kokių nors sveikatos arba alerginių reakcijų susijusių klausimų, prieš naudodami šį produktą, rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju arba specialistu.

Taip pat galite įsigyti šiuos prezervatyvus pigiau parduodamus vienetais Durex Performa→

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 205
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0.065
Parduodama: Dėžutėse po 12 vnt.
EAN kodas: 5038483151860
Ypatingos savybės: Atitolina ejakuliaciją
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser Healthcare. Didžioji Britanija
Prekės ženklas: Durex

"Durex Performa 12 vnt prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Love Collection 30 vnt. dėžutė - 4 rūšių prezervatyvai supakuoti stilingoje dėžutėje, suteikiantys pintikškumo jaudinanč...
Durex Extra Safe 12 vnt - saugiausi prezervatyvai, garantuojantys ypatingą apsaugą. Sukurti iš ypatingai tvirto latekso, kad jaustumė...
Durex Mix prezervatyvų rinkinys 100 vnt. - sutaupykite pinigų įsigydami šį puikų prezervatyvų rinkinį kuriame rasite 100 vienetų įvai...