Durex Performax Intense prezervatyvai

Durex Performax Intense prezervatyvai kaina:

€ 0,76
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Performax Intense prezervatyvai sukurti abiems partneriams. Vyrams padeda kovoti su priešlaikine ejakuliacija, na o moterims, prezervatyvo išorėje esantys nelygumai labiau stimuliuoja erogenines vietas ir taip padeda pasiekti greičiau orgazmą. Durex Performax Intense prezervatyvo viduje esantis lubrikantas yra sumaišyta su benzokainu, kuris veikia kaipo anestetikas, tad Durex Performax intense prezervatyvai atitolins vyriškos sėklos išsiliejimą.

Daugiau malonių pojūčių su Durex Performax Intense

Abu partneriai patirs daugiau malonių pojūčių. Kaip ir visi naujieji Durex prezervatyvai yrta sukurti specialios anatominės formos, kad juos lengviau būtų galima užsimauti ir pojūčiai lytinio akto metu būtų kuo malonesni. Durex Performax Intense prezervatyvai pigiau tik mūsų el. parduotuvėje.

Nuo 2020-06 kaip ir visi kiti Durex prezervatyvai, pakeitė savo įpakavimo dizainą. Nuo šiol šiuos prezervatyvus galėsite įsigyti atnaujintose juoos spalvos įpakavimuose. Atminkitye kad Durex Performax Intense ir Durex Mutual Pleasure tai vienas ir tas pats prezervatyvas, tik skirtingose šalyse skirtingai užvardintos pakuotės.

Kainų lentelė


Kiekis 1-29 30-39 40-49
Kaina € 0,75 € 0,74 € 0,73
50-69 70-99 100+
€ 0,72 € 0,71 € 0,70

Perkant didesnius prezervatyvų kiekius (kurie parduodami vienetais be pakuočių), vieneto kaina mažėja perkant didesnį kiekį (žr. lentelėje). Kuo didesnį kiekį perkate, tuo vieneto kaina yra mažesnė! Tad pirkdami didesnį kiekį nemažai sutaupysite.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0,07
Parduodama: Vienetais
Ypatingos savybės: Atitolina ejakuliaciją, stimuliuojantis, nelygus paviršius
Sertifikatai: CE 2409; ISO 4074
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser Healthcare. UK
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės

"Durex Performax Intense prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Nedas
2023-12-07 14:26

Patiko, greit pristate.

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Natural XL 12 vnt. - didesnio dydžio prezervatyvai. Aukščiausios kokybės prezervatyvai sukurti vyrams, turintiems didesnį pasid...
Durex Fetherlite Elite ploniausias iš prezervatyvų, tačiau toks pat tvirtas, kad suteiktų maksimalią apsaugą. Jie išsiskiria i...
Durex Feel Thin XL - ploni, didesnio dydžio prezervatyvai. Šie prezervatyvai sutepti silikoniniu lubrikantu, ir pritaikyti vyrams, tu...