Durex Pleasure Me 10 vnt. prezervatyvai

Durex Pleasure Me 10 vnt. prezervatyvai kaina:

€ 7,79
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Pleasure Me 10 vnt. dėžutė - prezervatyvai su nelygiu, rantytu paviršiumi ir iškilusiais taškeliais. Norisi kažko daugiau? Tuomet Durex Pleasure Me prezervatyvai kaip tik jums! Originalioje gamintojo pakuotėje rasite 10 vienetų šių puikių stimuliuojančių sargių. Seniau šie prezervatyvai vadinosi Durex Pleasuremax.

Durex Pleasure Me prezervatyvai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori praturtinti savo intymius momentus ir patirti ypatingą malonumą. Šis rinkinys yra puikus pasirinkimas, nes jame yra 10 aukštos kokybės prezervatyvų, kurie sukuria ypatingą jausmą ir stimuliaciją tiek jums, tiek jūsų partneriui.

Durex Pleasure Me prezervatyvai pasižymi šiomis savybėmis:

  • Smulkios tekstūros: Šie prezervatyvai turi subtilią tekstūrą su mažyčiais įspūdingais taškeliais ir juostelėmis, suteikiančiais papildomą stimuliaciją ir didesnę jautrumą intymumo metu.

  • Anatominių formų dizainas: Prezervatyvai turi specialiai suformuotą galvutę, kuri užtikrina puikų prigimties pojūtį ir patogumą naudojimo metu.

  • Patogumas ir saugumas: Durex Pleasure Me prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, kuris suteikia patogumą ir apsaugą nuo nėštumo bei lytiniu keliu plintančių infekcijų.

  • Lubrikantas: Kiekvienas prezervatyvas yra padengtas iš anksto pritaikyto lubrikanto, kuris suteikia sklandų slinkimą ir didesnį komfortą naudojimo metu.

  • Patraukli pakuotė: Durex Pleasure Me prezervatyvai yra patogiai supakuoti elegantiškoje dėžutėje, kuri ne tik saugo prezervatyvus nuo pažeidimų, bet ir suteikia malonią estetinę patirtį.

Durex Pleasure Me prezervatyvai yra puiki galimybė praturtinti jūsų intymius momentus ir patirti nepakartojamą malonumą. Šis rinkinys su 10 aukštos kokybės prezervatyvų užtikrins, kad turėsite pakankamai atsargos ir visada būsite pasirengę mėgautis saugiu ir maloniu intymumu. Pasinerkite į jaudinančią patirtį su Durex Pleasure Me prezervatyvais.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 205
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0.07
Parduodama: Dėžutėse po 10 vnt.
EAN kodas: 5038483968314
Ypatingos savybės: Stimuliuojantys
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser Healthcare. UK
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės

"Durex Pleasure Me 10 vnt. prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Feel Thin Fetherlite Elite 18 vnt. - ganėtinai ploni ir pakankamai sudrėkinti vandens pagrindo lubrikantu Durex prezervatyvai, kad užt...
Durex Feel Thin Ultra 3 vnt. - jausmingas intymumas ir patikima apsauga! Ieškote aukščiausios kokybės prezervatyvų, kurie sute...
Durex Natural 24 vnt. dėžutė - skaidrūs, tiesiomis sienelėmis, su rezervuaru, neturi jokio papildomo kvapo. Sutepti lubrikantu natūraliems p...