Durex Pleasuremax prezervatyvai

Durex Pleasuremax prezervatyvai kaina:

€ 0,59
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Pleasuremax - stimuliuojantys prezervatyvai su unikaliu nelygiu rantytu paviršiumi bei iškilusiais taškeliais. Suteikite savo partnerei dar daugiau malonių pojūčių. Prezervatyvai Durex Pleasuremax ne tik suteiks daugiau malonių pojūčių, bet ir apsaugos nuo neplanuoto nėštumo ar lytiniu keliu plintančių ligų. Atsinaujino ne tik pakuotė, bet ir pats pavadinimas. Naujasis šių sargių pavadinimas yra Durex Pleasure Me.

Durex Pleasuremax prezervatyvai yra sukurti tam, kad praturtintų jūsų intymų momentą išskirtiniais pojūčiais ir didesne stimuliacija. Šie prezervatyvai sukuria ypatingą patirtį ir pasižymi įdomiomis savybėmis, kurios privers jus jaustis visapusiškai patenkintais.

Durex Pleasuremax prezervatyvai pasižymi šiomis savybėmis:

  • Išskirtinė dizaino struktūra: Šie prezervatyvai turi unikalų ir inovatyvų dizainą su įvairiomis tekstūromis, taip suteikiantis didesnį jausmą ir stimuliaciją tiek jums, tiek jūsų partneriui.

  • Intensyvi stimuliacija: Prezervatyvų struktūra su tampriomis dėmėmis, taškais ir įstrigusiais žiedais suteikia stipresnes pojūčių bangas ir didesnę stimuliaciją intymumo metu.

  • Patogumas ir saugumas: Durex Pleasuremax prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės latekso, užtikrinančio patogų pritaikymą ir patikimą apsaugą nuo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių infekcijų.

  • Didelis elastingumas: Šie prezervatyvai turi optimalų elastingumą, kuris suteikia patogumą ir leidžia jums jaustis patogiai ir saugiai.

  • Diskreti pakuotė: Durex Pleasuremax prezervatyvai yra supakuoti diskretiame ir patogiai nešiojamame įpakavime, užtikrinančiame jų švarumą ir lengvą naudojimą.

Durex Pleasuremax prezervatyvai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško naujų pojūčių ir didesnės stimuliacijos intymumo metu. Jų inovatyvus dizainas ir unikalios struktūros suteiks jums ir jūsų partneriui išskirtinę patirtį ir nepakartojamas akimirkas, kurias norėsite kartoti. Suteikite sau ir savo partneriui malonumo maksimumą su Durex Pleasuremax prezervatyvais.

Kainų lentelė


Kiekis 1-29 30-49
Kaina € 0,59 € 0,58
50-99 100+
€ 0,57 € 0,51

Perkant didesnius prezervatyvų kiekius (kurie parduodami vienetais be pakuočių), vieneto kaina mažėja perkant didesnį kiekį (žr. lentelėje). Kuo didesnį kiekį perkate, tuo vieneto kaina yra mažesnė! Tad pirkdami didesnį kiekį nemažai sutaupysite.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 205
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0.07
Parduodama: Vienetais
Ypatingos savybės: Stimuliuojantys
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser Healthcare. UK
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės

"Durex Pleasuremax prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Dovis
2024-05-11 13:19

Greitas pristatymas ir gera kaina !!!

Vita
2024-01-24 22:39

Gera kokybė

Tadas
2023-12-07 14:14

Kokybiski, pigiau dar niekur neradau.

Deividas
2022-08-04 09:41

Patys geriausi prezervatyvai grublėtu paviršiumi

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Love Collection 30 vnt. prezervatyvų dėžutė - 4 rūšių prezervatyvai supakuoti stilingoje dėžutėje, suteikiantys pintikšk...
Durex Extra Safe 12 vnt. dėžutėje - saugiausi prezervatyvai, garantuojantys ypatingą apsaugą. Sukurti iš ypatingai tvirto latekso, ka...
Durex Elite prezervatyvas yra optimalaus plonumo bei reikalingos drėgmės derinys, kad užtikrintų didžiausią jautrumą bei suteiktų daugiau ma...