Durex Pleasuremax 12 vnt. dėžutė prezervatyvai

Durex Pleasuremax 12 vnt. dėžutė prezervatyvai kaina:

€ 5,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Pleasure Me 12 vnt. dėžutė - prezervatyvai su nelygiu, rantytu paviršiumi ir iškilusiais taškeliais. Norisi kažko daugiau? Tuomet Durex Pleasure Me prezervatyvai kaip tik jums! Originalioje gamintojo pakuotėje rasite 12 vienetų šių puikių stimuliuojančių sargių. Seniau šie prezervatyvai vadinosi Durex Pleasuremax.

Durex Pleasure Me prezervatyvai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori praturtinti savo intymius momentus ir patirti ypatingą malonumą. Šis rinkinys yra puikus pasirinkimas, nes jame yra 12 aukštos kokybės prezervatyvų, kurie sukuria ypatingą jausmą ir stimuliaciją tiek jums, tiek jūsų partneriui.

Durex Pleasure Me prezervatyvai pasižymi šiomis savybėmis:

  • Smulkios tekstūros: Šie prezervatyvai turi subtilią tekstūrą su mažyčiais įspūdingais taškeliais ir juostelėmis, suteikiančiais papildomą stimuliaciją ir didesnę jautrumą intymumo metu.

  • Anatominių formų dizainas: Prezervatyvai turi specialiai suformuotą galvutę, kuri užtikrina puikų prigimties pojūtį ir patogumą naudojimo metu.

  • Patogumas ir saugumas: Durex Pleasure Me prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, kuris suteikia patogumą ir apsaugą nuo nėštumo bei lytiniu keliu plintančių infekcijų.

  • Lubrikantas: Kiekvienas prezervatyvas yra padengtas iš anksto pritaikyto lubrikanto, kuris suteikia sklandų slinkimą ir didesnį komfortą naudojimo metu.

  • Patraukli pakuotė: Durex Pleasure Me prezervatyvai yra patogiai supakuoti elegantiškoje dėžutėje, kuri ne tik saugo prezervatyvus nuo pažeidimų, bet ir suteikia malonią estetinę patirtį.

Durex Pleasure Me prezervatyvai yra puiki galimybė praturtinti jūsų intymius momentus ir patirti nepakartojamą malonumą. Šis rinkinys su 12 aukštos kokybės prezervatyvų užtikrins, kad turėsite pakankamai atsargos ir visada būsite pasirengę mėgautis saugiu ir maloniu intymumu. Pasinerkite į jaudinančią patirtį su Durex Pleasure Me prezervatyvais.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 205
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0,07
Parduodama: Dėžutėse po 12 vnt.
EAN kodas: 5038483193051
Ypatingos savybės: Stimuliuojantys
Sertifikatai: CE 2409; ISO 4074
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser Healthcare. UK
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės

"Durex Pleasuremax 12 vnt. dėžutė prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


localism klientas
2024-01-13 11:49

Dzestinas
2023-12-20 19:27

Senas klientas
2023-12-11 08:37

Ženkliai pigiau nei parduotuvėse. Labai greitai pristato. Jau n metų užsisakau pas jus

INGA
2023-12-07 14:04

Perku ne pirma karta, visada greita ir pigu.

Snaigė
2023-12-04 16:28

Labai žema kaina, greitas pristatymas.

Deimantas
2023-11-30 14:53

Nereali kaina !!!!

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Überrasch' Mich 30 vnt. dėžutė - kartais smagu išbandyti ką nors naujo! Atraskite „Durex Überrasch' Mich“...
Durex Pleasure Me 3 vnt - stimuliuojantys prezervatyvai nelygiu paviršiumi. Prezervatyvo išorėje esantys spuogeliai ir bangelė...
Durex Anatomic - tai standartiniai prezervatyvai anatominės formos, kad lengviau bei patogiau būtų juos užsimauti. Pagaminti iš natūr...