Power Bullets

€ 46,00

Power Bullets yra inovatyvus maisto papildas, galintis sustiprinti erekciją ir pagerinti seksualinį potraukį. Iki 40% efektyvesnis poveikis nei Powertabs maisto papildo.

Power Bullets pasižymi unikalia ir efektyvia sudėtimi, kuri apjungia natūralius ingredientus, žinomus dėl savo teigiamo poveikio vyriškam organizmui. Šie ingredientai buvo kruopčiai atrinkti siekiant užtikrinti maksimalų efektyvumą ir saugumą.

Viena iš Power Bullets pagrindinių savybių yra jų gebėjimas gerinti kraujo apytaką lytiniuose organuose. Gali padėti padidinti kraujo srautą į varpą, padidinant erekcijos stiprumą ir ilgumą.

Be to, Power Bullets taip pat gali teigiamai veikti testosterono lygį vyrų organizme, kuris yra svarbus seksualiniam potraukiui ir vyriškam stiprumui. Sudėtyje esantys ingredientai gali padėti reguliuoti hormonų lygį ir palaikyti optimalią vyriškų lytinių hormonų gamybą.

Pasitikėkite Power Bullets ir patirkite didesnį seksualinį potraukį, stipresnes ir ilgesnes erekcijas, suteikiančias daugiau malonumo jums ir jūsų partneriui.

Power Bullets maisto papildo sudedamosios dalys: ( 550 mg, 1-kapsulė) :

 • 80 mg Rosenroot/Rosea Rhodiola (rausvoji rodiolė),
 • 70 mg Danfg Shen/Condonopsis Pilosula (švelnusis skambalėlis),
 • 60 mg Eucommia bark (gutaperčinė eukomija),
 • 60 mg Chinese Dodder/Cuscuta (brantas),
 • 50 mg Rasberry/Rubus (gervuogė),
 • 50 mg Chinese Wolfberry/Lycium chinese,
 • 50 mg Angelica Root/Angelicae Radix,
 • 40 mg Fleece Flower Root/RadixPolygoni Multiflori,
 • 30 mg Schisandra/Scisandra Chinesis,
 • 30 mg Rehmania Root/Radix Rehmanniae,
 • 30 mg Biota Seeds/Semen Platycladi,
 • kapsulės apvalkalo sudedamosios dalys: želatina, glicerinas ir E132

POWERBULLETS vartojimo būdas:

1 kapsulė 1-2 valandos prieš lytinį aktą. Užgerkite pilna stikline vandens. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozes (2 kapsulės per 24 val.). Maisto papildas neturėtų būti naudojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Prieš vartodami šį ar bet kurį maisto pappildą pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku. Nenaudokite Power Bullets jeigu turite širdies ar kraujagyslių ligų, kenčiate nuo per aukšto kraujo spaudimo. Nutraukite produkto vartojimą ir pasitarkite su gydytoju, jei pastebėjote bet kokį neigiamą šalutinį poveikį. Skirtas suaugusiems vyrams nuo 18 metų.

Laikymo sąlygos: laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, sausoje patalpoje, neaukštesnėje nei +25 °C temperatūroje.

Grynasis kiekis: 5,9 g (10 kapsulių)

Gamintojas: Herb Supply Logistics H.S.L, Balta iela 1B Riga, Latvia

Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00