Power Bullets 20 vnt. erekcijai stiprinti

Power Bullets 20 vnt. erekcijai stiprinti kaina:

€ 79,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Power Bullets 20 vnt. - maisto papildas vyrams, siekiantiems pagerinti lytinės funkcijos veikimą ir padidinti seksualinį pasitenkinimą. Šis maisto papildas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia stipresnės ir ilgesnį laiko tarpą trunkančios erekcijos, ilgesnės ištvermės lovoje ir didesnio energingumo intymiame gyvenime. To paties, visiems gerai žinomo gamintojo, kuris gamina maisto papildą Powertabs naujas produktas. Power Bullets yra 30-40% efektyvesnis nei minėtas produktas.

Pagrindinės savybės:

Gerina kraujotaką: šio maisto papildo dėka pagerinama organizmo kraujo apytaka, o tai leidžia didesnį kraujo kiekį pritekėti į varpą. Tai yra svarbus veiksnys siekiant stipresnės ir ilgalaikės erekcijos.

Momentinis ir ilgalaikis poveikis: Powerbullets ne tik suteikia greitą poveikį, kuris jaučiamas beveik iškart po vartojimo, bet taip pat pasižymi ilgalaikiu teigiamu efektu.

Padidina pasitikėjimą: Šie papildai yra puikus pasirinkimas tiems vyrams, kurie nori jausti daugiau pasitikėjimo savimi lovoje ir patirti didesnę energiją ir pasitenkinimą.

Laikymo sąlygos: Būtina laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, sausoje patalpoje, neaukštesnėje nei +25 °C temperatūroje.

Optimali pakuotė: Powerbullets siūlo jums patogią 20 vnt. pakuotę.

Powerbullets maisto papildas yra jūsų galimybė pagerinti lytinį gyvenimą ir patirti įspūdingesnius ir ilgalaikius rezultatus. Tai diskretiškas ir efektyvus būdas padidinti savo pasitikėjimą ir malonumą intymiame gyvenime.

Specifikacija


Parduodama: Dėžutėse po 20 vnt.
Ypatingos savybės: Sustiprina erekcija, didina apimtis, sustiprina orgazmą
EAN kodas: 0638845850124
Gamintojas: Herb Supply. Latvija
Prekės ženklas: POWERtabs papildų tabletės

"Power Bullets 20 vnt. erekcijai stiprinti" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


HARD MAN maisto papildas vyrams erekcijai ir potencijai stiprinti. Viena kapsulė vieną valandą prieš lytinį aktą ir jūsų erekcija bus...
Penis XXL Creme 80/200 ml - kremas vyrams, norintiems pagerinti erekcijos kokybę. Savo sudėtyje turi aktyviųjų medžiagų, kurios skatina...
Dragon Extra Strong - veiksminga vaistažolių piliulė, sukurta remiantis tradicinėmis Tibeto sveikatos ir mokslo teorijomis. Skirtos maksimal...