Viarect Active Men Performance erekcijai stiprinti

Viarect Active Men Performance erekcijai stiprinti kaina:

€ 28,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Viarect Active Men Performance - yra vienas iš naujausių pasaulinių pokyčių vyrų sveikatos gerinimo srityje. Vitaminai vyrams neturi šalutinio poveikio ir yra nekenksmingi. Nekelia kraujo spaudimo. Jeigu norite gerai jaustis, užtikrinti lytinės funkcijos veiklą, sustiprinti erekciją, tai šis maisto papildas vyrams Viarect Active Men Performance kaip tik jums. Pagamintas Vokietijoje. Reguliarus naudojimas sustiprina poveikį.

Viarect Active vitaminai vyrams yra vartojami: 1 „Viarect“ kapsulę prieš miegą, užgeriant su vandeniu arba 20 minučių prieš lytinį aktą, kad sustiprintumėte erekciją. Įspėjimas: negerkite daugiau kaip 1 kapsulės per dieną.

  • Skatina kraujotaką į lytinius organus
  • Stipresnė ir ilgesnė erekcija
  • Gerina lytinės funkcijos darbą
  • Pilnesnė erekcija
  • Kiekis: 20 kaps.

Vienoje kapsulėje yra 600 mg.: 100mg Sibirischer Ginseng, 100 mg L-Arginin, 100mg Ginko Biloba Extrakt, 100 mg Muira Puama Extrakt, 100 mg Saw Palmetto Extrakt, 100 mg Tribulus Terrestris.

Specifikacija


Parduodama: Dėžutėse po 20 vnt.
Sudėtis (Ingredientai): Sibirischer Ginseng, L-Arginin, Ginko Biloba Extrakt, Muira Puama Extrakt, Saw Palmetto Extrakt, Tribulus Terrestris, Trennmittel (Siliciumdioxid), Gelantine Kapsel (Rind), Überzugsmittel (Titandioxid), Farbstoff (Indigotin)
Prekės ženklas: Erecta
Ypatingos savybės: Sustiprina erekciją, stimuliuoja
Gamintojas: Nutrics UG. Vokietija

"Viarect Active Men Performance erekcijai stiprinti" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


CoolMann Potency Direct 16 vnt - maisto papildas vyrams, su vitaminų, žolelių, mineralų ir aminorūgščių ingredientais. Šie Coo...
X Power Penis Size Caps - maisto papildai vyrams, skatinantys erekciją ir didinantys varpos apimtis. Šie X Power Penis Size Caps...
Power Tabs 20 vnt - maisto papildas vyrams. Sudėtyje esantys ingredientai, gali pagerinti lytinės funkcijos darbą. Jūsų patogumui maisto pap...