Viarect Active Men Performance

€ 28,99

Viarect Active Men Performance - yra vienas iš naujausių pasaulinių pokyčių vyrų sveikatos gerinimo srityje. Vitaminai vyrams neturi šalutinio poveikio ir yra nekenksmingi. Nekelia kraujo spaudimo. Jeigu norite gerai jaustis, užtikrinti lytinės funkcijos veiklą, sustiprinti erekciją, tai šis maisto papildas vyrams Viarect Active Men Performance kaip tik jums. Pagamintas Vokietijoje. Reguliarus naudojimas sustiprina poveikį.

Viarect Active vitaminai vyrams yra vartojami: 1 „Viarect“ kapsulę prieš miegą, užgeriant su vandeniu arba 20 minučių prieš lytinį aktą, kad sustiprintumėte erekciją. Įspėjimas: negerkite daugiau kaip 1 kapsulės per dieną.

  • Skatina kraujotaką į lytinius organus
  • Stipresnė ir ilgesnė erekcija
  • Gerina lytinės funkcijos darbą
  • Pilnesnė erekcija
  • Kiekis: 20 kaps.

Vienoje kapsulėje yra 600 mg.: 100mg Sibirischer Ginseng, 100 mg L-Arginin, 100mg Ginko Biloba Extrakt, 100 mg Muira Puama Extrakt, 100 mg Saw Palmetto Extrakt, 100 mg Tribulus Terrestris.

Specifikacija


Parduodama: Dėžutėse po 20 vnt.
Sudėtis (Ingredientai): Sibirischer Ginseng, L-Arginin, Ginko Biloba Extrakt, Muira Puama Extrakt, Saw Palmetto Extrakt, Tribulus Terrestris, Trennmittel (Siliciumdioxid), Gelantine Kapsel (Rind), Überzugsmittel (Titandioxid), Farbstoff (Indigotin)
Prekės ženklas: POWERtabs
Ypatingos savybės: Sustiprina erekciją, stimuliuoja
Gamintojas: Nutrics UG. Vokietija
EAN kodas: 9898765444456

Komentarai ir įvertinimai


Komentarų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00