EXS Air Thin 48 vnt. dėžutė prezervatyvai

EXS Air Thin 48 vnt. dėžutė prezervatyvai kaina:

€ 17,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

EXS Air Thin 48 vnt. prezervatyvų dėžutė - natūralus malonumas ir patikima apsauga!

Ieškote aukščiausios kokybės prezervatyvų, kurie suteiks neįtikėtiną malonumą ir užtikrins patikimą apsaugą? Tuomet EXS Air Thin yra būtent tai, ko jums reikia! Ši dėžutė pasižymi aukštos kokybės prezervatyvais, kurie yra ploni, patogūs ir kartu saugūs naudoti. Leiskite mums pristatyti Jums šių prezervatyvų pagrindines savybes, kurios padarys Jūsų intymius momentus dar malonesniais ir saugesniais.

EXS Air Thin pagrindinės savybės:

  1. Ploni ir jautrūs: EXS Air Thin yra ploni ir jautrūs, suteikiantys natūralumo pojūtį.

  2. Aukštos kokybės medžiaga: šie prezervatyvai pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, užtikrinančio patikimą apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų. Jie yra saugūs ir patikimi naudoti, atitinkantys tarptautinius standartus.

  3. Lubrikuoti: kiekvienas prezervatyvas yra suteptas lubrikantu, kuris pagerina pojūčius ir sumažina trintį. Tai padeda išlaikyti komfortą ir suteikia papildomos drėgmės, kad intymūs momentai būtų dar malonesni ir minkštesni.

  4. Patogus naudojimas: EXS Air Thin prezervatyvai lengvai išsiskleidžia ir pritaikomi, užtikrinant patogų jų naudojimą. Jie turi patogią rezervuarinę galvutę, kuri palengvina jų uždėjimą ir nuėmimą.

  5. Didelis kiekis: šioje dėžutėje rasite 48 EXS Air Thin prezervatyvus, užtikrinančius ilgalaikį tiekimą. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori užsitikrinti pakankamą kiekį prezervatyvų ir taupyti laiką.

 

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 195
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0,045
EAN kodas: 50277010080796
Parduodama:
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: LTC Healthcare
Prekės ženklas: EXS gamintojo prekės

"EXS Air Thin 48 vnt. dėžutė prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


EXS Magnum Large 3 vnt. dėžutė - aukščiausios kokybės prezervatyvai, sukurti specialiai didesnio dydžio vyrų poreikiams. &Scaron...
EXS Variety Pack 1 - įvairių skonių ir tekstūrų prezervatyvų rinkinys 48 vienetų dėžutėje, kuris suteiks Jums įvairias intymumo patirtis, be...
EXS Ribbed & Dotted 144 vnt. dėžutė - prezervatyvai nelygiu paviršiumi su iškiliais taškeliais bei bangelėmis. Puik...