EXS Extra Safe 144 vnt. dėžutė prezervatyvai

EXS Extra Safe 144 vnt. dėžutė prezervatyvai kaina:

€ 29,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

EXS Extra Safe 144 vnt. - storesni bei tvirtesni Exs prezervatyvai maksimaliam Jūsų saugumui. Šie EXS Extra Safe sargiai pagaminti iš ypatingai tvirto latekso, kad jaustumetės saugiai. Angliška kokybė, maksimali apsauga, kad jūsų lytinio akto metu nereikėtų jaudintis dėl saugumo. Jeigu ieškote tvirto prezervatyvo, tai mūsų pasiūlymas jums -  EXS Extra Safe.

EXS Extra Safe pagrindinės savybės:

  1. Ilgalaikis saugumas: šie prezervatyvai yra daug stipresni nei dauguma standartinių prezervatyvų, todėl jie yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori užtikrinti didesnį saugumą ilgesniems lytiniams santykiams.

  2. Latekso medžiaga: dauguma EXS prezervatyvų pagaminti iš latekso medžiagos, kuri yra patikima ir elastinga, leidžianti prezervatyvui geriau prisitaikyti prie vartotojo formos.

  3. Suteptas lubrikantu: šie prezervatyvai yra papildomai sutepami lubrikantu, kuris padeda sumažinti trintį ir užtikrinti didesnį komfortą.

  4. Patikimas saugumas: pagrindinė šių prezervatyvų funkcija yra apsaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių infekcijų, tokių kaip ŽIV. EXS prezervatyvai atitinka aukštus saugumo standartus.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 54
Sienelės storis (mm): 0,08
EAN kodas: 5027701000516
Parduodama: Dėžutėse po 144 vnt.
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Ltc Healthcare, Anglija
Prekės ženklas: EXS gamintojo prekės

"EXS Extra Safe 144 vnt. dėžutė prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


EXS Extra Safe 12 vnt. - storesni bei tvirtesni Exs prezervatyvai maksimaliam Jūsų saugumui. Šie EXS Extra Safe sargia...
EXS Snug Fit 48 vnt. dėžutė - tai specialiai sukurtas rinkinys vyrams, kurie ieško patogumo ir patikimos apsaugos intymumo metu. &Sca...
EXS Pure 48 vnt. dėžutė - vieni iš ploniausių prezervatyvų, tai patikima ir aukštos kokybės apsaugos priemonė, skirta užtikrin...