EXS Delay 48 vnt. dėžutė prezervatyvai

EXS Delay 48 vnt. dėžutė prezervatyvai kaina:

€ 17,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

EXS Delay 48 vnt. - naujieji atitolinantys vyro ejakuliaciją EXS prezervatyvai, kurie padės mėgautis maloniais pojūčiais ilgiau. Aktyvus ingredientas 1% lidokaino hidrohloridas (stipresnio poveikio, kiti gamintojai naudoja 0,5%) veikia kaip anestetikas. Sargio EXS Delay vidus yra išteptas šiuo lidokaino tepalu, tad vyro varpa taps ne tokia jautri, o tai padės išvengti per greito sėklos išsiveržimo. Šie sargiai padės išvengti per greitos ejakuliacijos (per greito sėklos išsiveržimo). Vyrams pridės daugiau pasitikėjimo savimi bei abiems partneriams padės didžiausią malonumą patirti kartu. Naujieji EXS Delay prezervatyvai kuriuo privalo išvandyti kiekvienas vyras kuriam aktualu prailginti mylėjimosi laiką.

Pagrindinės savybės:

  • Atitolina ejakuliaciją: šių prezervatyvų vidus yra išteptas lidokaino tepalu, tad vyro varpa taps ne tokia jautri, o tai padės išvengti per greito sėklos išsiveržimo.
  • Aukštas saugumo lygis: EXS Delay prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, kuris užtikrina patikimą apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių infekcijų. Šie prezervatyvai atitinka aukštus standartus ir yra patvirtinti, todėl galite jaustis saugiai ir pasitikėti jų veiksmingumu.
  • Patikimas saugumas: pagrindinė šių prezervatyvų funkcija yra apsaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių infekcijų, tokių kaip ŽIV. EXS prezervatyvai atitinka aukštus saugumo standartus.
  • Kiekis: 48 vnt. dėžutė.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 54
Sienelės storis (mm): 0,07
Prekės ženklas: EXS gamintojo prekės
Parduodama: Dėžutėse po 48 vnt.
Ypatingos savybės: Atitolina ejakuliaciją
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Ltc Healthcare, Anglija
EAN kodas: 8413554102168

"EXS Delay 48 vnt. dėžutė prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


EXS Air Thin 48 vnt. prezervatyvų dėžutė - natūralus malonumas ir patikima apsauga! Ieškote aukščiausios kokybės prezervatyvų,...
EXS Regular - klasikinis prezervatyvas, tiesios formos bei lubrikuoti silikoniniu lubrikantu. Exs prezervatyvai sparčiai populiarėja visoje ...
EXS City Mix - įprasti prezervatyvai supakuoti stilingame, apvaliame, įvairaus dizaino ėpakavime. EXS City Mix prezervatyvai yra standartini...