EXS Glow In The Dark 3 vnt. dėžutė prezervatyvai

EXS Glow In The Dark 3 vnt. dėžutė prezervatyvai kaina:

€ 2,69
El. paštas Mažiausios kainos garantija

EXS Glow In The Dark 3 vnt. - šviečiantys tamsoje prezervatyvai, suteiks įvairovės Jūsų meilės žaidimuose. Lygaus paviršiaus, sutepti silikono pagrindo lubrikantu. Prezervatyvai EXS Glow In The Dark pagaminti iš natūralaus kaučiuko latekso, 192 mm ilgio, ir 53 mm skersmens. Tiesiog palaikykite prezervatyvą prieš šviesą, kol jis dar pakuotėje, apie 30 sekundžių, ir užsidėkite prezervatyvą, tuomet būsite pasirengęs šviesti. Nustebinkite savo antrąją puse su šiais tamsoje šviečiančiais EXS Glow In The dark prezervatyvais.

Pagrindinės savybės:

  1. Šviečia tamsoje: prezervatyvą prieš naudojimą palaikykite prieš šviesą, kol jis dar pakuotėje, apie 30 sekundžių.
  2. Aukštos kokybės medžiaga: šie prezervatyvai pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, užtikrinančio patikimą apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų. Jie yra saugūs ir patikimi naudoti, atitinkantys tarptautinius standartus.

  3. Lubrikuoti: kiekvienas prezervatyvas yra suteptas lubrikantu, kuris pagerina pojūčius ir sumažina trintį. Tai padeda išlaikyti komfortą ir suteikia papildomos drėgmės, kad intymūs momentai būtų dar malonesni ir minkštesni.

  4. Patogus naudojimas: EXS Glow in The Dark prezervatyvai lengvai išsiskleidžia ir yra pritaikomi, užtikrinant patogų jų naudojimą. Jie turi patogią rezervuarinę galvutę, kuri palengvina jų uždėjimą ir nuėmimą.

  5. Kiekis: 3 vnt. dėžutėje.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 192
Plotis (mm): 53
Sienelės storis (mm): 0,073
EAN kodas: 5027701002978
Parduodama: Dėžutėse po 3 vnt.
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: LTC Healthcare Ltd. Anglija
Prekės ženklas: EXS gamintojo prekės

"EXS Glow In The Dark 3 vnt. dėžutė prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


EXS Pure - vieni iš ploniausių prezervatyvų, tai patikima ir aukštos kokybės apsaugos priemonė, skirta užtikrinti saugią ...
EXS Christmas - klasikiniai prezervatyvai apvalioje pakuotėje su nuotaikingu senio besmegenio bei Kalėdų eglutės atvaizdu. EXS Christmas pre...
EXS Snug Fit 48 vnt. dėžutė - tai specialiai sukurtas rinkinys vyrams, kurie ieško patogumo ir patikimos apsaugos intymumo metu. &Sca...