EXS Snig Fit 3 vnt. dėžutė prezervatyvai

EXS Snig Fit 3 vnt. dėžutė prezervatyvai kaina:

€ 1,89
El. paštas Mažiausios kainos garantija

EXS Snug Fit 3 vnt. dėžutė - tai specialiai sukurtas rinkinys vyrams, kurie ieško patogumo ir patikimos apsaugos intymumo metu. Šie prezervatyvai yra šiek tiek siauresni, nei įprastiniai EXS prezervatyvai, todėl tai yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems svarbu gauti tinkamą pritaikymą.

EXS Snug Fit prezervatyvai užtikrina idealų prigludimą, užtikrinantį saugumą ir patenkinamą intymių akimirkų patirtį.

EXS Snug Fit pasižymi šiomis svarbiausiomis savybėmis:

  1. Tinkamas pritaikymas: šie prezervatyvai yra specialiai sukurti, kad suteiktų tinkamą prigludimą. Jų švelnus ir elastingas dizainas užtikrina patogumą ir saugumą naudojimo metu, suteikiant patikimumą ir pasitikėjimą.

  2. Aukštos kokybės medžiagos: EXS Snug Fit prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, kuris yra stiprus, patikimas ir hipoalergiškas. Jų medžiagos užtikrina patikimą apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ir lytiškai plintančių ligų, taip suteikiant ramybę ir saugumo jausmą.

  3. Patvarumas ir elastingumas: šie prezervatyvai yra patvarūs ir elastingi, užtikrinantys patikimą apsaugą ir patogumą naudojimo metu.

  4. Kiekis: 3 vnt. dėžutėje.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 49
Sienelės storis (mm): 0,065
EAN kodas: 5027701007492
Parduodama: Dėžutėse po 3 vnt.
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Ltc Healthcare, Anglija
Prekės ženklas: EXS gamintojo prekės

"EXS Snig Fit 3 vnt. dėžutė prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


EXS prezervatyvų rinkinys 48 vnt. – skirtingų prezervatyvų rinkinys, Jūsų patogumui už patrauklią kainą. Prezervatyvai pagaminti i&sca...
EXS Delay 12 vnt. - naujieji atitolinantys vyro ejakuliaciją EXS prezervatyvai, kurie padės mėgautis maloniais pojūčiais ilgiau. Aktyvus ing...
EXS Magnum Large 144 vnt. dėžutė - aukščiausios kokybės prezervatyvai, sukurti specialiai didesnio dydžio vyrų poreikiams. Šis...