EXS Mixed Flavoured 48.vnt dėžutė prezervatyvai

EXS Mixed Flavoured 48.vnt dėžutė prezervatyvai kaina:

€ 14,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

EXS Mixed Flavoured 48.vnt dėžutė - įvairių skonių aromatizuoti EXS prezervatyvai: colos, kramtomos gumos, braškių ir šokolado. Angliška sargių kokybė bei nuostabūs aromatai leis jaustis saugiai bei suteiks daug saldaus malonumo. 

EXS Mixed Flavoured pagrindinės savybės:

  1. Atraskite skonių pasaulį: EXS Mixed Flavoured prezervatyvų dėžutėje rasite įvairius skonius, kurie suteiks ypatingą intymumo patirtį.

  2. Aukštos kokybės medžiagos: EXS Mixed Flavoured prezervatyvai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės latekso, atitinkančio griežčiausius standartus. Tai užtikrina ne tik saugumą, bet ir patogumą bei patikimumą. Minkšta ir elastinga medžiaga leidžia jums jaustis patogiai ir natūraliai, tuo pat metu suteikiant apsaugą, kurią galite pasitikėti.

  3. Sklandus ir malonus naudojimas: EXS Mixed Flavoured prezervatyvai yra padengti švelniu lubrikantu, kuris suteikia sklandų ir malonų slinkimą. Tai pagerina glotnumą ir sumažina trintį, užtikrinant ilgesnį ir malonesnį intymumo pojūtį tiek Jums, tiek ir Jūsų partneriui. Skonis ir aromatas papildomai pabrėžia malonumą ir kelia malonius pojūčius.

  4. Universalus dydis ir patogumas: EXS Mixed Flavoured prezervatyvai turi universalų dydį, kuris tinkamas daugumai vyrų. Jų puikus pritaikymas ir komfortas užtikrina, kad jūs ir jūsų partneris galėsite mėgautis malonumu ir pasitikėjimu, žinodami, kad turite patikimą ir komfortišką apsaugą. Tiek jums, tiek ir jūsų partneriui bus malonu ir patogu.

EXS Mixed Flavoured prezervatyvai nuostabus pasirinkimas norintiems suteikti intymiems momentams ypatingą saldumą ir malonumą. Šie prezervatyvai leidžia išbandyti įvairių skonių ir aromatų galybę, praturtindami Jūsų intymų gyvenimą.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0,07
Parduodama:
EAN kodas: 5027701008161
Ypatingos savybės: Kvepiantys
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas:
Gamintojas: LTC Healthcare
Prekės ženklas: EXS gamintojo prekės

"EXS Mixed Flavoured 48.vnt dėžutė prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Exs Flavoured - trijų skonių aromatizuoti EXS prezervatyvai: colos, braškinio deserto ir karšto šokolado. Angliš...
EXS Ribbed & Dotted 3 vnt. dėžutė - didesnio dydžio prezervatyvų dėžutė, skirta tiems, kurie nori praturtinti savo intymias akimirk...
EXS Regular 144 vnt. dėžutė - klasikiniai prezervatyvai, tiesios formos bei lubrikuoti silikoniniu lubrikantu. Exs prezervatyvai sparčiai po...