EXS Pure prezervatyvai

EXS Pure prezervatyvai kaina:

€ 0,33
El. paštas Mažiausios kainos garantija

EXS Pure - vieni iš ploniausių prezervatyvų, tai patikima ir aukštos kokybės apsaugos priemonė, skirta užtikrinti saugią ir patogią intymių akimirkų patirtį. Šie prezervatyvai yra ne tik patikimi, bet ir praturtinti papildomomis savybėmis, kad galėtumėte mėgautis visapusiška apsauga ir patogumu.

  • Aukštas saugumo lygis: EXS Pure prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, kuris užtikrina patikimą apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių infekcijų. Šie prezervatyvai atitinka aukštus standartus ir yra patvirtinti, todėl galite jaustis saugiai ir pasitikėti jų veiksmingumu.

  • Plonas ir jautrus dizainas: EXS Pure prezervatyvai pasižymi plonu ir jautriu dizainu, leidžiančiu jums jausti natūralumą ir artimą intymių akimirkų pojūtį. Šie prezervatyvai yra labai ploni, tačiau nepalieka jokio saugumo kompromiso, todėl galite mėgautis patogumu ir mažesne barjero jausmu.

  • Papildomos drėgmės ir komforto savybės: EXS Pure prezervatyvai yra praturtinti specialiu lubrikantu, kuris suteikia papildomą drėgmę ir patogumą. Tai padeda sumažinti trintį, suteikia didesnį komfortą ir malonumą, tuo pačiu užtikrinant optimalią saugą.

  • Diskretus ir lengvas naudojimas.

Didžiojoje Britanijoje pagaminti prezervatyvai pasirūpins patikima apsauga jūsų intymiose gyvenimiškose situacijose.

Kainų lentelė


Kiekis 1-19 20-29 30-49
Kaina € 0,30 € 0,29 € 0,25
50-69 70-99 100+
€ 0,24 € 0,22 € 0,20

Perkant didesnius prezervatyvų kiekius (kurie parduodami vienetais be pakuočių), vieneto kaina mažėja perkant didesnį kiekį (žr. lentelėje). Kuo didesnį kiekį perkate, tuo vieneto kaina yra mažesnė! Tad pirkdami didesnį kiekį nemažai sutaupysite.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 195
Plotis (mm): 53
Sienelės storis (mm): 0,05
Parduodama: Vienetais
Ypatingos savybės: Ypatingai ploni
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: LTC Healthcare
Prekės ženklas: EXS gamintojo prekės

"EXS Pure prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


EXS Magnum Large 144 vnt. dėžutė - aukščiausios kokybės prezervatyvai, sukurti specialiai didesnio dydžio vyrų poreikiams. Šis...
Exs Smiley Face 12 vnt. dėžutė - stilingi apvalūs prezervatyvai su linksmom šypsenėlėm. Nelygus, su iškilusiais taškeli...
EXS Regular 3 vnt. dėžutė - klasikiniai prezervatyvai, tiesios formos bei lubrikuoti silikoniniu lubrikantu. Exs prezervatyvai spa...