EXS Nano Thin 12 vnt. prezervatyvai

EXS Nano Thin 12 vnt. prezervatyvai kaina:

€ 6,19
El. paštas Mažiausios kainos garantija

EXS Nano Thin 12 vnt. - ypatingai ploni prezervatyvai, kurie suteiks daugiau natūralių pojūčių. Šie prezervatyvai yra 20% plonesni už įprastus exs prezervatyvus. Neturi nemalonaus latekso kvapo. Exs Nano Thin sargiai internetu mūsų el. parduotuvėje pigiau nei bet kur kitur! Prezervatyvai EXS Nano Thin tai daugybės bandymų rezultatas sukurtas Jums. Šies apsaugos priemonės yra tinkamos veganams, nes jų gamybos testavime nebuvo atliekami bandymai su gyvūnais. 19 centimetrų ilgio prezervatyvaim tik didžajai daugumai vyrų. Anglijoje pagaminti EXS Nano Thin prezervatyvai išsiskiria aukštą kokybe ir yra puikiai vertinami visoje vakarų Europoje.

EXS Nano Thin išsiskiria šiomis svarbiausiomis savybėmis:

  • Ploni ir jautrūs: Šie prezervatyvai yra ekstra ploni, suteikiantys Jums natūralų pojūtį ir aukštą jautrumo lygį. Jų plonumas leidžia mėgautis kiekviena pojūčio akimirka.

  • Aukštos kokybės medžiagos: Šie prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, kuris yra stiprus, patikimas ir hipoalergiškas. Jų medžiagos užtikrina patikimą apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ir lytinių pernešamų ligų.

  • Patvarumas ir patikimumas: EXS Nano Thin prezervatyvai yra patvarūs ir elastingi, užtikrinantys patikimą apsaugą ir saugumą naudojimo metu. Jų speciali konstrukcija padeda išvengti plyšimų ar slydimo, suteikiant Jums ramybę ir pasitikėjimą.

  • Didesnis kiekis: Šioje dėžutėje yra 12 prezervatyvų, užtikrinančių ilgalaikį tiekimą. Jūs turėsite pakankamai prezervatyvų, kad galėtumėte mėgautis savo intymumo akimirkomis be rūpesčių ir nuolatinio perkėlimo.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 191
Plotis (mm): 53
Sienelės storis (mm): 0,045
EAN kodas: 5027701006396
Parduodama: Dėžutėse po 12 vnt.
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Ltc Healthcare, Anglija
Prekės ženklas: EXS gamintojo prekės

"EXS Nano Thin 12 vnt. prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


EXS Ribbed & Dotted 48 vnt. dėžutė - didesnio dydžio prezervatyvų dėžutė, skirta tiems, kurie nori praturtinti savo intymias akimirkas i...
EXS Mixed Flavoured 144 vnt. dėžutė - įvairių skonių aromatizuoti EXS prezervatyvai: colos, kramtomos gumos, braškių ir š...
EXS Regular 12 vnt. dėžutė -  klasikinis prezervatyvas, tiesios formos bei lubrikuoti silikoniniu lubrikantu. Exs prezervatyvai sparčia...