EXS Ribbed & Dotted 12 vnt. dėžutė prezervatyvai

EXS Ribbed & Dotted 12 vnt. dėžutė prezervatyvai kaina:

€ 6,19
El. paštas Mažiausios kainos garantija

EXS Ribbed & Dotted 12 vnt. dėžutė - prezervatyvai nelygiu paviršiumi su iškiliais taškeliais bei bangelėmis. Puikus pasirinkimas jei norite suteikti savo partnerei daugiau aštresnių pojūčių. Prezervatyvai EXS Ribbed & Dotted pagaminti iš natūralaus kaučiuko latekso, ir yra standartinio dydžio. Jeigu jums reikia ne tik apsaugos priemonės, bet norite ir patirti daugiau malonių pojūčių, tuomet šie stimuliuojantys prezervatyvai kaip tik jums. Dižiojoje Britanijoje pagaminti EXS Ribbed & Dotted sargiai yra patikima apsauga nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų. 

Pagrindinės savybės:

  1. Stimuliuojanti tekstūra: prezervatyvai yra su išoriniais ranteliais ir taškeliais, kurie suteikia dvipusį malonumą tiek Jums, tiek Jūsų partneriui. Rantelių tekstūra suteikia papildomą stimuliaciją, o taškeliai padidina jautrumą, leisdami mėgautis intensyviomis akimirkomis.

  2. Aukštos kokybės medžiagos: EXS prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, kuris yra ne tik stiprus ir patikimas, bet ir hipoalergiškas. Jūs galite jaustis saugūs žinodami, kad šie prezervatyvai atitinka visus saugumo ir kokybės standartus.

  3. Didesnis kiekis: šioje dėžutėje yra 12 prezervatyvų, todėl Jūs turėsite pakankamai prezervatyvų, kad galėtumėte mėgautis savo intymiomis akimirkomis be jokių rūpesčių.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0,07
Prekės ženklas: EXS gamintojo prekės
Parduodama: Dėžutėse po 12 vnt.
Sertifikatai: CE 2797; ISO 23409:2011
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Ltc Healthcare, Anglija
EAN kodas: 5027701000233

"EXS Ribbed & Dotted 12 vnt. dėžutė prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


EXS Regular 3 vnt. dėžutė - klasikiniai prezervatyvai, tiesios formos bei lubrikuoti silikoniniu lubrikantu. Exs prezervatyvai spa...
EXS Glow In The Dark - šviečiantys tamsoje prezervatyvai, suteiks įvairovės Jūsų meilės žaidimuose. Lygaus paviršiaus, sutepti...
EXS Warming 12 vnt. dėžutė - prezervatyvai sutepti švelniai šildančiu, vandens pagrindo lubrikantu. Lygaus paviršiaus, ...