EXS Black 12 vnt. dėžutė prezervatyvai

EXS Black 12 vnt. dėžutė prezervatyvai kaina:

€ 6,19
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Exs Black 12  vnt. dėžutė - juodos spalvos lateksiniai Exs prezervatyvai. Lubrikuoti silikoniniu lubrikantu, su išplatėjimu. Exs Black prezervatyvai pagaminti iš natūralaus kaučiuko latekso, ir yra standartinio dydžio.

Pagrindinės savybės:

  • Latekso medžiaga: dauguma EXS prezervatyvų pagaminti iš latekso medžiagos, kuri yra patikima ir elastinga, leidžianti prezervatyvui geriau prisitaikyti prie vartotojo formos.
  • Suteptas lubrikantu: šie prezervatyvai yra papildomai sutepami silikoniniu lubrikantu, kuris padeda sumažinti trintį ir užtikrinti didesnį komfortą.

  • Patikimas saugumas: pagrindinė šių prezervatyvų funkcija yra apsaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių infekcijų, tokių kaip ŽIV. EXS prezervatyvai atitinka aukštus saugumo standartus.

  • Kiekis: 12 vnt. dėžutė

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 54
Sienelės storis (mm): 0,07
Prekės ženklas: EXS gamintojo prekės
Parduodama: Dėžutėse po 12 vnt.
Sertifikatai: CE 2797; ISO 23409:2011
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Ltc Healthcare. Anglija
EAN kodas: 5027701000264

"EXS Black 12 vnt. dėžutė prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


EXS Nano Thin - ypatingai ploni prezervatyvai, kurie suteiks daugiau natūralių pojūčių. Šie prezervatyvai yra 20% plonesni už įprastu...
EXS Mixed Flavoured 12 vnt dėžutė - įvairių skonių aromatizuoti EXS prezervatyvai: kolos, kramtomos gumos, braškių ir šok...
EXS Extra Safe 144 vnt. - storesni bei tvirtesni Exs prezervatyvai maksimaliam Jūsų saugumui. Šie EXS Extra Safe sargiai pa...