EXS Smiley Face 12 vnt. dėžutė prezervatyvai

EXS Smiley Face 12 vnt. dėžutė prezervatyvai kaina:

€ 6,19
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Exs Smiley Face 12 vnt. dėžutė - stilingi apvalūs prezervatyvai su linksmom šypsenėlėm. Nelygus, su iškilusiais taškeliais. Exs Smiley Face prezervatyvai pagaminti iš aukštos kokybės latekso, ir yra standartinio dydžio. Anglijoje gaminami sargiai jau spėjo išpopuliarėti visoje Europoje dėl savo unikalaus dizaino ir aukštos kokybės. 

Exs Smiley Face pagrindinės savybės:

  • Stimuliuojantis malonumas: prezervatyvai yra su taškeliais, kurie suteikia papildomą stimuliaciją, leisdami mėgautis intensyviomis akimirkomis.

  • Aukštos kokybės medžiagos: EXS Smiley Face prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, kuris yra ne tik stiprus ir patikimas, bet ir hipoalergiškas. Jūs galite jaustis saugūs žinodami, kad šie prezervatyvai atitinka visus saugumo ir kokybės standartus.

  • Didesnis kiekis: šioje dėžutėje yra 12 prezervatyvų, todėl Jūs turėsite pakankamai prezervatyvų, kad galėtumėte mėgautis savo intymiomis akimirkomis be jokių rūpesčių.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 54
Sienelės storis (mm): 0,07
EAN kodas: 5027701000257
Parduodama: Dėžutėse po 12 vnt.
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Ltc Healthcare. Anglija
Prekės ženklas: EXS gamintojo prekės

"EXS Smiley Face 12 vnt. dėžutė prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


EXS Regular 144 vnt. dėžutė - klasikiniai prezervatyvai, tiesios formos bei lubrikuoti silikoniniu lubrikantu. Exs prezervatyvai sparčiai po...
Exs Black - juodos spalvos lateksiniai Exs prezervatyvai. Lubrikuoti silikoniniu lubrikantu, su išplatėjimu. Exs Black prezervatyvai ...
EXS Magnum Large 144 vnt. dėžutė - aukščiausios kokybės prezervatyvai, sukurti specialiai didesnio dydžio vyrų poreikiams. Šis...