Jes Extender gamintojo prekės

Jes Extender - prekinis ženklas, po kuriuo slepiasi kokybiškų ir teigiamą rezultatą padėsiančių extenderių linija. Jes-Extender™ buvo pirmasis penio didinimo prietaisas, kuriame naudojamas nechirurginis varpos tempimo metodas. Iš pradžių šį metodą naudojo gydytojai ir plastikos chirurgai pooperacinio gydymo metu, tačiau vėliau tapo aišku, kad jo nauda neapsiriboja pacientams, kuriems atliekamos varpos didinimo operacijos. Daugybės pavyzdžių ir tyrimų rezultate penio tempimo prietaisas (Extenderis) tapo prieinamas bet kuriam vyrui, norinčiam saugiai, natūraliai, namų sąlygomis užsiauginti varpą.

Jes extender istorija

Nuo 1995 m. Jes Bech Müller gamina Jes Extender penio didinimo prietaisus. Visi Jes extenderiai yra pagaminti rankų darbo Danijoje, šiuo metu yra parduotta daugiau nei 500.000 Jes Extender penio didintuvų. Vien gaminio kaina sufleruoja, kad šie varpos didinimo prietaisai gaminami naudojant aukščiausios kokybės medžiagas. Jes extender prekių linijoje galite rasti 6 skirtingus extenderių variantus. 

DanaMedic verslo filosofija yra ta, kad varpos didinimas turi būti saugus, kuo patogesnis, kliniškai įrodytas ir duoti matomus rezultatus. Šiuos gaminius gaminanti kompanija mano, kad varpos didinimas yra savęs tobulinimo forma – panaši į treniruotę sporto salėje. Visi Jes Extender gaminių asortimento produktai yra saugūs, prieinami ir patikimi, kad būtų pasiekti matomi rezultatai.

Nauda

Penio dydis dažnai laikomas vyro vyriškumo ir seksualinės galios simboliu. Net jei esate visiškai patenkintas savo vyriškumo dydžiu, daugelis vyrų siekia daugiau. Padidėjęs varpos dydis suteikia daugiau pasitikėjimo, taipogi naudojant Jes Extender prieaisus, jūs sustiprinsite erekciją ir išspresite potencijos problemas jei tokių turėjote. Taipogi šių priettaisų pagalba galima išgydyti Peirone ligą (varpos kreivumas).

Jes Extender varpos didinimo priemonė yra idealus produktas, kuriuo galite pailginti varpą patogiai savo namuose natūraliu, saugiu ir mediciniškai patvirtintu būdu. Tai pasirinkimas numeris vienas vyrams, norintiems be skausmo ir visam laikui padidinti savo varpą!

Prekės

Jes Extender Original Standard - penio didintuvas, kurio pagalba galite pasididinti savo varpos apimtis. Šis extenderis, namų sąlygom...
Rodomi 1 - 1 iš 1 produktų