Secret Play Afrodita feromonas

Secret Play Afrodita feromonas kaina:

€ 27,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

 

Secret Play Afrodita - feromoniniai kvepalai moterims yra ypatingi, sukurti siekiant papildomai pabrėžti jūsų prigimtinį žavesį ir stiprinti seksualinį potraukį. Šie subtilūs ir potencialiai galingi cheminiai signalai padeda kurti ypatingą chemiją tarp žmonių, padidinant intymumą ir jaudinančias akimirkas. Secret Play Afrodita feromonai leidžia jums pasijusti žavingiau, patraukliau ir labiau pasitinkčia savimi, suteikia ypatingumo.

Pagrindinės savybės:

Stimuliuojanti chemija: Secret Play Afrodita feromoniniai kvepalai yra sukurti pagal natūralią žmogaus chemiją. Šie cheminiai signalai veikia kaip subtilus paskatinimas, kuris gali padidinti seksualinį potraukį ir atversti duris į įdomias intymias akimirkas.

Diskretiškas naudojimas: Secret Play Afrodita feromonai yra diskretiškos ir elegantiškos išvaizdos, todėl juos galima nešioti paslapčia ir naudoti pagal poreikį. Jų subtilus kvapas nėra pernelyg įkyrus ar dominuojantis, tačiau jis gali turėti pastebimą poveikį.

Suteikia pasitikėjimo: Žinoma, jausmingumas ir patrauklumas yra daugiau nei tik kvapas. Secret Play Afrodita feromonai gali padėti jums jaustis patogiau savo odoje ir didinti savo pasitikėjimą.

Secret Play Afrodita feromonai suteikia papildomo žavesio jūsų kasdieniame gyvenime ir ypatingose intymiose akimirkose. Tai galimybė subtiliai pabrėžti savo seksualinį potraukį ir sukurti ypatingą ryšį. Pajuskite didesnį pasitikėjimą savimi ir atraskite naujas, jaudinančias patirtis su šiais ypatingais feromoniniais kvepalais.

Specifikacija


Tūris: 50 ml
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės
Gamintojas: FEMARVI, S.L.
EAN kodas: 8435097831725

"Secret Play Afrodita feromonas" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Matchmaker Pheromone Black Diamond Massage Candle - prabangi masažinė žvakė su feromonais, sukuria viliojančią atmosferą. Matchmaker Pheromo...
Miyoshi Miyagi Instinct For Women - moteriški feromonai, itin romantiško aromato, padidins patrauklumą, suteiks pasitikėjimo s...
Eye Of Love Pheromone Romantic 50 ml - vyriški feromoniniai kvepalai, suteiks paslaptingo žavesio ir pasitikėjimo savimi. Eye Of Love...