SKYN Intimicare Shaving Gel intymiai higienai

SKYN Intimicare Shaving Gel intymiai higienai kaina:

€ 12,89
El. paštas Mažiausios kainos garantija

SKYN® INTIMICARE Shaving Gel - skutimosi gelis yra puikus pasirinkimas, kurie nori rūpintis savo odos sveikata ir malonia skutimosi patirtimi. Šis aukštos kokybės skutimosi gelis yra sukurtas specialiai jautriai odai, siekiant užtikrinti švelnų, glotnų ir komfortišką skutimosi procesą. Jis yra skirtas pašalinti dirginimą, drėkinti odą ir palikti ją švarią ir gaivią.

SKYN® INTIMICARE skutimosi gelis pagrindinės savybės savybės:

  1. Švelnus ir malonus: Šis skutimosi gelis turi švelnų ir malonų poveikį jautriai odai. Jis padeda sumažinti dirginimą ir įtampą skutimosi metu, suteikdamas glotnų ir komfortišką jausmą. Šis produktas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia švelnesnio ir mažiau sudirginančio skutimosi.

  2. Drėkinantis efektas: SKYN® INTIMICARE skutimosi gelis praturtintas drėkikliais, kurie maitina ir drėkina odą. Tai padeda sumažinti sausumo pojūtį po skutimosi, paliekant odą minkštą, šviežią ir gerai pridrėkintą.

  3. Šis skutimosi gelis taip pat turi raminančių savybių, kurios padeda mažinti paraudimą ir uždegimą po skutimosi. Jo formulė yra skirta sušvelninti sudirginimą ir palengvinti diskomfortą, suteikiant Jums lengvesnę ir malonesnę skutimosi patirtį.

  4. Sklandus ir glotnus skutimosi procesas: SKYN® INTIMICARE skutimosi gelis užtikrina sklandų ir glotnų skutimosi procesą. Jis lengvai tepiasi ant odos ir užtikrina sklandų peiliuko slenkstį. Tai padeda sumažinti įbrėžimus, pjūvius arba susižeidimus skutimosi metu.

  5. Patogioji pakuotė: SKYN® INTIMICARE skutimosi gelis yra pakuotas patogioje ir higieniškoje 150 ml pakuotėje su lengvai naudojamu dangteliu. Tai leidžia jums patogiai dozuoti reikiamą kiekį.

"SKYN Intimicare Shaving Gel intymiai higienai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Anbiguo Travel Cleaner - universali automatinė klizma, užtikrinanti gilų valymą. Lengvas mygtukinis valdymas, įjungimas ir išjungimas...
SKYN INTIMICARE Depilatory Cream - specialiai sukurtas produktas, skirtas jautrioms intymiosioms vietoms depiliuoti. Šis aukšt...
Shunga Lovebath Ocean De Tentations - egzotiški, kvepiantys milteliai, skirti japoniškam vonios ritualui. Nuostabius japoni&sc...