Fifty Shades Of Grey Play Nice

Fifty Shades Of Grey Play Nice kaina:

€ 8,80
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Fifty Shades Of Grey Play Nice - žaidimo kauliukai, puikiai padės praturtinti Jūsų intymias akimirkas. Šie aukštos kokybės kauliukai, paremti "Fifty Shades Of Grey" knygų serija, leis Jums išdrįsti atskleisti savo fantazijas ir kurti įdomias intymumo akimirkas su savo partneriu.

Įvairūs scenarijai: Šie kauliukai yra suprojektuoti taip, kad suteiktų Jums intymių akimirkų scenarijų. Kiekvienas kauliukas turi skirtingą veiksmą arba nurodymą, kuris leis Jums įgyvendinti skirtingas fantazijas ir patirti naujas intymumo formas.

Pažintis su partneriu: Žaidimo kauliukai yra puiki priemonė geriau pažinti savo partnerį ir atskleisti vienas kitam naujas sritis. Jie skatina kūrybiškumą, kurdami patirtį, kurioje abu partneriai gali dalyvauti ir mėgautis.

Fifty Shades Of Grey Play Nice kauliukų savybės:

  • Juodas – nurodo veiksmą;
  • Baltas – nurodo vietą;
  • Pilkas – nurodo kūno vietą.

Specifikacija


Gamintojas: Lovehoney
Prekės ženklas: Fifty Shades Of Grey gamintojo prekės
EAN kodas: 5060779232403

"Fifty Shades Of Grey Play Nice" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Svakom Emma - moteriškas masažuoklis, su kiškučio formos antgalis-galvute. Šis šildantis žaisliukas idealiai sti...
Jamyjob Prew Sleeve Warmer - masturbatorių šildytuvas, įkaitins Jūsų sekso žaisliuką iki idealios temperatūros, kuri suteiks itin tik...
Vibe Therapy Charger - silikoninis, įkraunamas, vandeniui atsparus intymių vietų masažuoklis-stimuliatorius. Šis nuostabus stimuliato...