Varta AAA baterijos

Varta AAA baterijos kaina:

€ 11,95
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Varta AAA Baterijos: Jūsų Prietaisų Energijos Šaltinis

Varta AAA baterijos yra patikimas ir galingas energijos šaltinis jūsų įvairiems prietaisams. Šios baterijos ne tik užtikrina ilgą naudojimo laiką, bet ir leidžia išlaikyti puikų prietaisų veikimą, kad galėtumėte mėgautis patogumu ir efektyvumu.

Pagrindinės Savybės:

  • Galinga Energija: Varta AAA baterijos yra žinomos savo patikimumu ir ilgaamžiškumu. Jos suteikia stabilų ir pastovų energijos tiekimą, užtikrinantį prietaisų efektyvumą.
  • Universali Paskirtis: Šios baterijos yra tinkamos daugeliui prietaisų, įskaitant nuotolinio valdymo pultelius, laikrodžius, žaislus, maitinimo šviesas ir daugelį kitų elektroninių įtaisų.
  • Patikima Veikla: Varta yra žinoma kaip aukštos kokybės baterijų gamintojas, todėl galite pasitikėti, kad jų produktai veiks patikimai ir be gedimų.
  • Ilgalaikis Naudojimas: Varta AAA baterijos yra puikus pasirinkimas, norint užtikrinti ilgalaikį prietaisų veikimą, taip sutaupant laiką ir pinigus, skirtus nuolatiniam baterijų keitimui.

Specifikacija


Gamintojas: VARTA Consumer Batteries GmbH & Co.
Prekės ženklas: EXXXPERIENCE
EAN kodas: 4008496882175

"Varta AAA baterijos" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


FertiTop Femme 60 caps.: moterų subalansuotas maisto papildas Puikiai tinka norinčioms planuoti šeimą ar tiesiog pagerinti savo repro...
Spenelių siurbtukai Nipple Sucker - ne tik padidina ir sustangrina spenelius. Suaktyvėjusi kraujotaka padaro juos jautresnius prisilietimams...
Satisfyer Deluxe Advent Kalender - advento kalendorius, atverkite kasdienį intymų stebuklą. Satisfyer pristato ypatingą dovanų rinkinį &ndas...