Ibiza Fingering & Pulsing Vibrator vibratorius

Ibiza Fingering & Pulsing Vibrator vibratorius kaina:

€ 67,95
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Ibiza Fingering & Pulsing Vibrator - išskirtinio dizaino vibratorius, sukurtas siekiant suteikti jums nepakartojamas ir įspūdingas intymias akimirkas. Šis įkvepiantis žaislas sujungia subtilų pirštų judesių ir pulsavimo stimuliaciją, leidžiančia pasinerti į nepakartojamą malonumo pasaulį. Tai puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems naudotojams, kurie siekia išskirtinio malonumo.

Pagrindinės savybės:

Dvigubas malonumas: Ibiza Fingering & Pulsing Vibrator pasižymi unikaliu dizainu, kuris apjungia pirštų judesius ir pulsavimo stimuliaciją. Tai leidžia jums patirti dvigubą malonumo pojūtį, suteikiantį neįprastas ir intensyvias akimirkas.

Skirtingi vibracijos ir pulsavimo režimai: Vibratorius siūlo 10 pulsavimo, 10 vibracijos ir 10 greičio rėžimų, kurie gali būti pritaikyti pagal jūsų pageidavimus ir nuotaiką. Tai leidžia išbandyti skirtingus pojūčius ir pasirinkti jums tinkamiausią stimuliacijos būdą.

Įspūdinga pirštų judesio simuliacija: Šis vibratorius atkuria subtilius pirštų judesius, kuriuos galėtumėte patirti žaisdamas su partneriu. Tai suteikia natūralumo pojūtį ir yra puiki alternatyva tradiciniam vibracijos efektui.

Lengvas naudojimas: Vibratorius yra lengvai valdomas ir nereikalauja sudėtingos konfigūracijos. Jūs galite pasirinkti režimus ir intensyvumą tiesiog paspausdami mygtukus.

Atsparus vandeniui: Ibiza Fingering & Pulsing Vibrator yra atsparus vandeniui, todėl jį galite saugiai naudoti ne tik lovoje, bet ir duše ar vonioje. Tai suteikia jums daugiau laisvės ir galimybių patirti malonumą.

Diskretiškas dizainas: Vibratoriaus dizainas yra modernus ir diskretiškas, todėl jį galite nešioti su savimi kur tik norite, neužkrečiant per daug dėmesio.

Saugus medžiagų pasirinkimas: Ibiza Fingering & Pulsing Vibrator yra pagamintas iš aukštos kokybės, saugaus silikono, užtikrinančio jūsų komfortą ir patogumą.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas, ABS
Diametras Ø: 3 cm
Ilgis: 18 cm
Spalva (Color): Juoda
Baterija: Integruota, įkraunamas USB kabeliu
EAN kodas: 8435565939243
Tinkamas lubrikantas: Vandens pagrindo
Atsparus vandeniui: Taip
Sertifikatai: CE
Gamintojas: INTERNATIONAL DREAMLOVE S.L.
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės

"Ibiza Fingering & Pulsing Vibrator vibratorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Lelo Elise 2 (Patobulinta versija) - ko gero tobuliausias klasikinis vibratorius, kuris yra tiesiog sukurtas suteikti neįtikėtinus pojūčius...
Satisfyer Double Joy porų vibratorius - tai naujas žingsnis į malonumo pasaulį, kuris leis Jums tyrinėti visiškai naujas malonumo sri...
PicoBong Mahana Duo Vibe - dvigubas vibratorius, puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško galingos ir diskretiškos seksualinės p...