Calexotics Cheap Thrills Naughty Nurse masturbatorius

Calexotics Cheap Thrills Naughty Nurse masturbatorius kaina:

€ 19,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Calexotics Cheap Thrills Naughty Nurse - aukščiausios kokybės masturbatorius, kuris atkuria itin tikroviškas lytines lūpas, suteikiant jums nepakartojamą malonumo patirtį. Šis masturbatorius sukuria nuostabų jausmą, prilygstantį tikrą, stimuliuojantį pojūtį.

Tikroviškas dizainas: šis intymus žaislas pasižymi tikrovišku dizainu, kuris yra sukurtas atitikti pačius aukščiausius lūkesčius. Jūsų patirtis bus itin realistiška, nes šis masturbatorius vizualiai atkartoja moteriškas lytines lūpas, suteikdamas jums jautrią patirtį.

Intensyvios stimuliacijos vidinis kanalas: Calexotics Cheap Thrills Naughty Nurse vidinis kanalas yra tekstūruotas su mazgeliais, gumbeliais ir nelygumais, kurie sukuria intensyvų pojūčių virpėjimą ir itin tikrovišką stimuliaciją. Kiekvienas judesys su šiuo žaislu taps nepakartojama patirtimi.

Patogus ir lengvai naudojamas: šis masturbatorius yra lengvai naudojamas. Jums tereikia švelniai patepti lubrikantu ir pradėti mėgautis nepakartojamu malonumu. Be to, jis yra lengvai prižiūrimas. Po kiekvieno naudojimo galite jį lengvai nuplauti šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba naudoti specialų intymumo žaislų valiklį.

Ilgalaikė medžiaga: Calexotics Cheap Thrills Naughty Nurse yra pagamintas iš aukštos kokybės TPE medžiagos, kuri yra nekenksminga jūsų odai ir užtikrina ilgalaikę žaislo tarnybą. Tai yra patikimas ir patvarus žaislas, kuris suteiks jums daugybę malonių akimirkų.

Svarbiausios savybės:

  • Realistiškas dizainas
  • Intensyvios stimuliacijos vidinis kanalas
  • Patogus naudoti
  • Lengvai valomas
  • Medžiaga: TPE
  • Spalva: Kūno atspalvis
  • Ilgis: 12 cm
  • Skersmuo: 5,7 cm

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): TPE
Diametras Ø: 5,7 cm
Ilgis: 12 cm
Tinkamas lubrikantas: Visų tipų
EAN kodas: 716770089625
Spalva (Color): Natūrali kūno spalvos
Sertifikatai: CE
Gamintojas: CaleXotics
Prekės ženklas: Calexotics gamintojo prekės

"Calexotics Cheap Thrills Naughty Nurse masturbatorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Calexotics Cheap Thrills Naughty Nurse - aukščiausios kokybės masturbatorius, kuris atkuria itin tikroviškas lytines lūpa...
Calexotics Cheap Thrills Farm Girl - aukščiausios kokybės masturbatorius, kuris atkuria itin tikroviškas lytines lūpas, s...
Crazy Bull Leila - kompaktiškas masturbatorius, sukuriantis vaginalinio sekso pojūčius. Masturbatorius Crazy Bull Leila itin rea...