PDX Extreme All 3 Holes masturbatorius

PDX Extreme All 3 Holes masturbatorius kaina:

€ 28,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

PDX Extreme All 3 Holes - 3 dalių masturbatorių rinkinys, atneš į jūsų intymų gyvenimą nepaprastą patirtį, suteikdamas galimybę mėgautis įvairiais pojūčiais ir patirtimis. Itin tikroviškos ir malonios medžiagos, su atviru galu, bei trijomis skirtingomis stimuliacinėmis tekstūromis.

Pagrindinės All 3 Holes savybės:

  • Visų trijų angų galimybė: rinkinys su trimis įvairiomis angomis - vaginaline, analine ir oraline, suteiks jums neeilinius pojūčius.

  • Realistiška tekstūra: kiekvienas masturbatorius turi realistišką vidinę tekstūrą, kuri suteiks jums autentišką ir intensyvų malonumą. 

  • Aukštos kokybės medžiagos: PDX Extreme All 3 Holes pagamintas iš kokybiškos, saugios ir minkštos TPR medžiagos, užtikrinančios jūsų komfortą ir saugumą.

  • Idealus dydis: masturbatorių dydis yra idealiai pritaikytas potogiai laikyti rankoje.

PDX Extreme All 3 Holes masturbatorių rinkinys - tai puikus būdas išpildyti savo intymius troškimus. Leiskite šiam rinkiniui pridėti įvairovės ir malonumo į jūsų seksualinį gyvenimą.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): TPR
Diametras Ø: tamprus
Ilgis: 12 - 13,3 cm
Spalva (Color): Natūrali kūno spalvos
EAN kodas: 603912751864
Tinkamas lubrikantas: Visų tipų
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Pipedream International. JAV
Prekės ženklas: PDX gamintojo prekės

"PDX Extreme All 3 Holes masturbatorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Crazy Bull Leila - kompaktiškas masturbatorius, sukuriantis vaginalinio sekso pojūčius. Masturbatorius Crazy Bull Leila itin rea...
Calexotics Stroke It Masturbator Ass Brown - analinę angą imituojantis masturbatorius. Neįtikėtinai siauras įėjimas, su uždaru kanalo galu, ...
Calexotics Cheap Thrills Farm Girl - aukščiausios kokybės masturbatorius, kuris atkuria itin tikroviškas lytines lūpas, s...