Doc Johnson Sophia Rossi masturbatorius

Doc Johnson Sophia Rossi masturbatorius kaina:

€ 23,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Doc Johnson Sophia Rossi - tikroviškas masturbatorius, sukurtas iš pornografijos žvaigždės Sophia Rossi vaginos, kad jūsų malonumo patirtis būtų nepakartojama. Šis masturbatorius atkartoja itin tikroviškus pojūčius ir yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško išskitinio malonumo.

Tikroviška išvaizda: šis masturbatorius pasižymi tikroviška išvaizda, kuris vizualiai imituoja tikrovišką Sophia Rossi vaginą. Jis turi išorinę struktūrą, kuri perteikia autentiškus pojūčius, leidžiant jums pajusti ypatingą malonumą.

Intensyvi stimuliacija: vidinis kanalas šiame masturbatoriuje yra tekstūruotas su mazgeliais, gumbeliais ir nelygumais, kurie suteikia intensyvius pojūčius ir itin tikrovišką stimuliaciją. Tai suteikia jums galimybę tyrinėti skirtingus pojūčius ir pasiekti orgazmą, kuris jums tinka labiausiai.

Patogus naudojimas: Doc Johnson Sophia Rossi  masturbatorius yra lengvai naudojamas. Jums tereikia švelniai patepti lubrikantu ir pradėti mėgautis malonumu. Jis taip pat yra lengvai prižiūrimas. Po kiekvieno naudojimo jį galite lengvai nuplauti šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba naudoti specialų sekso žaislų valiklį.

Medžiaga: Doc Johnson Sophia Rossi masturbatorius yra pagamintas iš aukštos kokybės Ultraskyn medžiagos, kuri yra nekenksminga ir užtikrina ilgalaikį žaislo naudojimą. Tai užtikrina jūsų saugumą ir žaislo ilgaamžiškumą.

Savybės:

  • Tikroviška išvaizda
  • Intensyvi stimuliacija
  • Patogus naudojimas
  • Lengvai valomas
  • Medžiaga: TPE, Ultraskyn
  • Spalva:kūno
  • Ilgis: 14,6 cm
  • Skersmuo: 6,4 cm

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): TPE
Diametras Ø: 6,4 cm
Ilgis: 14,6 cm
Prekės ženklas: Doc Johnson gamintojo prekės
Tinkamas lubrikantas: Visų tipų
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Doc Johnson. JAV

"Doc Johnson Sophia Rossi masturbatorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Pipedream Extrema Sorority Snatch - tikroviškos išvaizdos, vaginalinis masturbatorius vyrams. Iš minkštos ir &sc...
  Calexotics Stroke It Pussy Anatomically Correct - aukščiausios kokybės masturbatorius, kuris atkuria itin tikrovišk...
Crazy Bull Leila - kompaktiškas masturbatorius, sukuriantis vaginalinio sekso pojūčius. Masturbatorius Crazy Bull Leila itin rea...