Jamyjob Signature Sasha masturbatorius

Jamyjob Signature Sasha masturbatorius kaina:

€ 28,95
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Jamyjob Signature Sasha masturbatorius - tai puikus pasirinkimas norintiems išbandyti nuostabias ir jausmingas savęs pažinimo akimirkas. Šis išskirtinis produktas įkvepia drąsos ir naujumo, leidžiant jums patirti nepakartojamą malonumą.

Pagrindinės savybės:

  1. Tikroviška išvaizda: Jamyjob Signature Sasha masturbatorius ne tik maloniai stimuliuoja, bet ir pasižymi itin tikroviška, natūralia išvaizda.

  2. Aukštos kokybės medžiagos: Šis masturbatorius yra pagamintas iš aukštos kokybės ir kūnui saugios TPR medžiagos, užtikrinančios malonų prisilietimą ir patogumą. Švelni medžaiga suteikia natūralų pojūtį ir leidžia jums mėgautis kiekviena akimirka.

  3. Įspūdingos tekstūros: Jamyjob Signature Sasha masturbatorius pasižymi sudėtinga vidine tekstūra, kuri suteikia įspūdingą stimuliaciją ir malonius pojūčius. 

  4. Ergonomiška forma: Šis masturbatorius sukuriamas atsižvelgiant į jūsų komfortą. Jo ergonomiška forma užtikrina lengvą ir patogų laikymą, leidžiantį jums visiškai atsipalaiduoti ir pasinerti į malonumo pasaulį.

Šis Jamyjob Signature Sasha masturbatorius ne tik siūlo nuostabias pojūčių galimybes, bet ir puikiai atitinka modernaus žmogaus poreikius.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material):
Spalva (Color): Natūrali kūno spalvos
Tinkamas lubrikantas: Visų tipų
EAN kodas: 8435565938727
Sertifikatai: CE
Gamintojas: International Dreamlove S.L.
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės

"Jamyjob Signature Sasha masturbatorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


PDX Extreme All 3 Holes - 3 dalių masturbatorių rinkinys, atneš į jūsų intymų gyvenimą nepaprastą patirtį, suteikdamas galimybę mėgau...
Pipedream Extreme Squeeze-Her - kompaktiškas masturbatorius su vibro žiedu, imituojantis vaginalinio sekso pojūčius. Iš &scaro...
Calexotics Cheap Thrills The Showgirl - masturbatorius yra aukštos kokybės, sukurtas specialiai tam, kad jūsų malonumo patirtis būtų ...