Lifestyle Max Love 3 vnt.dėž. prezervatyvai

Lifestyle Max Love 3 vnt.dėž. prezervatyvai kaina:

€ 1,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Lifestyles Max Love 3 vnt.dėž. - prezervatyvai iš vidaus sutepti 4,5% Benzokaino tepalu, kuris atitolina vyro ejakuliaciją, puikus pasirinkimas norintiems patirti maksimalų malonumą ir saugumą. Šie aukštos kokybės prezervatyvai yra sukurti su ypatingu dėmesiu komfortui, patogumui ir saugumui.

Lifestyles Max Love pagrindinės savybės:

  1. Atitolinantys vyrų ejakuliaciją: Prezervatyvai iš vidaus sutepti 4,5% Benzokaino tepalu, todėl galėsite džiaugtis ilgiau trunkančiu lytiniu aktu.
  2. Didelis jautrumas: Šie prezervatyvai yra plonesni ir jautresni, leidžiantys pajusti kiekvieną smulkų pojūtį su partneriu. Jie suteikia natūralų pojūtį, neprarandant saugumo.

  3. Aukštas saugumo lygis: Šie prezervatyvai atitinka aukštus saugumo ir kokybės standartus. Jie yra pagaminti iš patikimų medžiagų, užtikrinančių apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų.

  4. Patogus naudojimas: Lifestyles Max Love prezervatyvai turi specialią iš anksto suteptą formulę, kuri palengvina jų dėvėjimą. Jie yra lengvai išimami iš pakuotės ir paprastai uždedami.

  5. Kiekis: 3 vnt. pakuotė

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 185
Plotis (mm): 52
Sienelės storis (mm): 0,06
EAN kodas: 8413554144014
Parduodama: Dėžutėse po 3 vnt.
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Ansell (UK) Mates Healthcare. Anglija
Prekės ženklas: Lifestyles gamintojo prekės

"Lifestyle Max Love 3 vnt.dėž. prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Lifestyles Protector - dvigubai storesni nei įprasti prezervatyvai. Jei vis nerimaujate ar neplyšo prezervatyvas ir negalite atsipali...
Lifestyles Ribbed -prezervatyvai su bangelemis išorėje, papildomai moters stimuliacijai. Stimuliuojantys sargiai ne tik suteiks daugi...
LifeStyles Variety 12 vnt. dėžutė - 4 rūšių, vieni populiariausių LifeStyles prezervatyvų, vienoje dėžutėje. LifeStyles Variety preze...