Lifestyles SKYN Original 10 vnt prezervatyvai

Lifestyles SKYN Original 10 vnt prezervatyvai kaina:

€ 5,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Lifestyles SKYN Original prezervatyvai 10 vnt dėžutėje - aukštos kokybės ir modernios technologijos derinys, kuris suteikia išskirtinę intymumo patirtį. Šie prezervatyvai yra gaminami iš naujosios kartos poliizopreno medžiagos, kuri yra natūralios kilmės ir alergenų bei latekso nematoma alternatyva.

Lifestyles SKYN Original prezervatyvai turi šias pagrindines savybes:

  • Natūralus jausmas: Šie prezervatyvai yra labai ploni ir elastingi, todėl suteikia natūralų jausmą ir intymumo pojūtį. Jūs ir jūsų partneris galėsite mėgautis artimumu be jokio pašalinio barjero jausmo.

  • Alkūnės forma: Prezervatyvai yra formuoti alkūne, kas užtikrina patogų ir saugų prigludimą prie jūsų intymių zonų. Tai padeda sumažinti prezervatyvo nuslydimą ir užtikrina optimalų saugumą.

  • Išskirtinės savybės: SKYN Original prezervatyvai yra lytiškai perduodamų infekcijų prevencijos priemonė. Jie yra bekvapio ir neturi latekso kvapo, tad naudojimas bus diskretus ir malonus.

  • Puikus slenkstis: Šie prezervatyvai turi optimalų slenksčio efektą, užtikrinantį gerą slidumą ir sumažinantį trintį. Tai padeda jums ir jūsų partneriui mėgautis sklandžia intymumo patirtimi.

  • Aukšta kokybė: Lifestyles SKYN Original prezervatyvai yra klinikaliai išbandyti ir patvirtinti. Jie atitinka tarptautinius standartus ir užtikrina saugumą bei patikimumą.

Su Lifestyles SKYN Original prezervatyvais galėsite mėgautis aukščiausios kokybės intymumu. Jų plonumas, elastingumas ir natūralus jausmas suteiks jums ir jūsų partneriui ypatingą malonumo ir pasitikėjimo pojūtį. Rinkdamiesi SKYN Original prezervatyvus, rinkitės kokybę ir saugumą, kad galėtumėte visapusiškai džiaugtis intymių akimirkų magija.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Poliizopreno
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 52
Sienelės storis (mm): 0.035
Parduodama: Dėžutėse po 10 vnt.
EAN kodas: 5011831087370
Ypatingos savybės: Be latekso, ypatingai ploni
Sertifikatai: CE 2797; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 1-2 metai
Gamintojas: Lifestyles Healthcare Pte Ltd.
Prekės ženklas: Lifestyles gamintojo prekės

"Lifestyles SKYN Original 10 vnt prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Lifestyles Ribbed -prezervatyvai su bangelemis išorėje, papildomai moters stimuliacijai. Stimuliuojantys sargiai ne tik suteiks daugi...
Lifestyles SKYN Original prezervatyvai 10 vnt dėžutėje - aukštos kokybės ir modernios technologijos derinys, kuris suteikia iš...
Lifestyles Ultra Thin - plonesni nei įprasti Lifestyles prezervatyvai. Jei jums aktualu, kad prezervatyvas būtų kuo plonesnis, tai ši...