Durex Play Tingle 50 ml

€ 6,25

Durex Play Tingle lubrikantas kuris švelniai šaldo bei sukelia lengvą bei malonų dilgčiojimą ten, kur jį užtepsite. Kvapnių mėtu aromato vandens pagrindu sukurtas lubrikantas. Paįvairinkite meilės žaidimus, bei praskaidrinkitę nusistovėjusią rutiną. Durex Play Tingle lubrikanto maloni vėsa, atgaivins jūsų intymios aplinkos atmosferą. Saugus jūsų odai, nes savo sudėtyje neturi flatatų ar parabenų. Skaidrus, neriebus ir nelimpantis, nepaliekantis dėmių lubrikantas kurį tikrai įvertinsite. Jeigu jums patinka šaldantis pojūtis intymiose jūsų "vietelėse', tai šis Durex Tingle lubrikantas kaipo tik jums. Jis tinkamas tiek vaginaliniam, analiniam tiek ir oraliniam seksui. Pakuotė yra 50 ml talpos. Atidarius, pakuotę sunaudoti per 3 mėn.

Specifikacija


Pagrindas: Vanduo
Tūris: 50
Parduodama: Vienetais
Sudėtis (Ingredientai): Carbomer, Aroma, Aqua, Glycerin, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Benzoic Acid, Citric Acid
Prekės ženklas: Durex
Kvapas: Mėtų
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 1-2 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser. UK
EAN kodas: 5038483234556

Komentarai ir įvertinimai


Komentarų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00