Fifty Shades Of Grey Vanilla Scented Candle masažinė žvakė

Fifty Shades Of Grey Vanilla Scented Candle masažinė žvakė kaina:

€ 14,59
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Fifty Shades Of Grey Vanilla Scented Candle - prabangi masažinė žvakė. Sukurkite romantinę ir jaukią atmosferą savo miegamajame arba intymiuose akimirkose su šia išskirtine "Fifty Shades of Grey" vanilės aromato žvake. Kvapni, subtili ir švelni žvakė ne tik puošia jūsų erdvę, bet ir praturtina ją maloniu ir nuostabiu aromatu, sojų vaškas ištirpsta ir virsta šiltu masažo balzamu.

Pagrindinės savybės:

  • Prabangus vanilės aromatas: Ši žvakė skleidžia prabangų ir jaukų vanilės aromatą, kuris ne tik sukuria ypatingą atmosferą, bet ir priverčia jus jaustis jaukiai ir atsipalaidavusiai.

  • Kokybiškos medžiagos: Pagaminta iš aukštos kokybės natūralių medžiagų, ši žvakė dega sklandžiai ir ilgai, užtikrindama jums ilgalaikį malonumą.

  • Sojų vaškui ištirpus virsta šiltu masažo balzamu.
  • Romantinės akimirkos: Susikurkite nepakartojamas ir romantines akimirkas su šia žvake, kurios švelnus šviesos spindesys sukuria jaukumo ir intymumo jausmą.

  • Puikus dovanos pasirinkimas: "Fifty Shades of Grey" vanilės aromato žvakė puikiai tiks kaip dovanos pasirinkimas artimam žmogui, partneriui ar net sau.

"Fifty Shades Of Grey Vanilla Scented Candle masažinė žvakė" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Matchmaker Pheromone Massage Candle - prabangi masažinė žvakė su feromonais, sukuria viliojančią atmosferą. Matchmaker Pheromone Massage Can...
Shunga Mini Massage Candle Chocolate 30 ml - žvakė, masažo aliejus. Uždekite žvakę ir luktelkite apie 20 minučių, kol kambarys prisipildys e...
Shunga Massage Candle Libido - žvakė, masažo aliejus. Uždekite žvakę ir luktelkite apie 20 minučių, kol kambarys prisipildys egzotišk...