VA W.O.W Female Condom

€ 3,49

VA W.O.W Female Condom - moteriškas prezervatyvas, kurio pagalba, jūsų lytinis aktas bus saugus ir įnovatyvus. Moterišką prezervatyvą, moteris gali įsidėti daug ankščiau nei prasideda lytinis aktas, tad užklupti aistros metu nereikės ieškoti prezervatyvo ir sukti galvą kaip jį saugiau užsidėti, kad lytiniai santykiai būtų saugūs.

VA w.o.w. moterišką prezervatyvą Feminine condom gamina kompanija HLL Lifecare Ltd. ir IXu LLC. Šis prezervatyvas yra pagamintas iš latekso, turi maišelį, pritvirtintą prie apvalios trikampės angos, ir prezervatyvo apačioje (dugne) esančią kempinę, kuri pritvirtina jį moters makštyje. VA w.o.w. produkcija turį CE ženklą – sertifikatą, kuris užtikrina, visus Europos Sąjungos vartotojų sveikatos reikalavimus.

Tai naujas būdas, kuris užtikrina apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų. Išbandyk ir tu naująjį VA W.O.W Female Condom Feminine!

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 223
Plotis (mm): 74
Parduodama: Vienetais
Galiojimo laikas:
Gamintojas: HLL Lifecare Ltd

Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00