Uniq Multi Unisex 3 vnt. dėžutė prezervatyvai

Uniq Multi Unisex 3 vnt. dėžutė prezervatyvai kaina:

€ 8,50
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Uniq Multi Unisex 3 vnt. dėžutė - itin ploni prezervatyvai be latekso, skirti ir vyrams ir moterims. Aukštos kokybės, saugūs ir patikimi prezervatyvai, kurie leidžia mėgautis saugia ir malonia intymia patirtimi. Puikiai tinkami lateksui alergiškiems žmonėms.

Uniq Multi Unisex pagrindinės savybės:

  1. Saugumas ir patikimumas: Uniq Multi prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagos, atitinkančio tarptautinius standartus.

  2. Itin ploni: Įprasti prezervatyvai yra nuo 0,06 iki 0,07 mm storio, šie Uniq Multi Unisex yra tik 0,008 mm storio.
  3. Vyrams ir moterims: Šiuos prezervatyvaus gali dėvėti ir vyrai ir moterys, 

  4. Patogus naudojimas: Prezervatyvai yra lengvai išimami iš pakuotės ir patogiai uždedami, užtikrinant patogumą ir lengvumą naudojimo metu.

  5. Diskretiška pakuotė: Uniq Multi prezervatyvai pakuojami diskretiškoje ir kompaktiškoje dėžutėje, kuri puikiai tinka nešiojimui rankinėje ar keliaujant.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Sintetinių sakų AT-10
Ilgis (mm): 180
Plotis (mm): 60
Sienelės storis (mm): 0,008
EAN kodas: 7703907561119
Parduodama: Dėžutėse po 3 vnt.
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: UNIQUE INTERNATIONAL S.A.S.
Prekės ženklas: EXPERIENCE

"Uniq Multi Unisex 3 vnt. dėžutė prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Skyn Elite 20 vnt. - ypač ploni prezervatyvai, puikiai tinkantys tiems, kurie nori maksimalaus jautrumo sekso metu. Šie SKYN Elite&nb...
SKYN Intense Feel 3 vnt. dėž. -  prezervatyvai be latekso, pagaminti iš polizopreno. Dėl plonumo beveik nejaučiamas, rantyt...
SKYN prezervatyvų rinkinys 35vnt. - prezervatyvų be latekso rinkinys. Visi SKYN Prezervatyvai yra be latekso, Jie yra itin ploni, specialiai...