My.Size PRO 69 mm 80 vnt. dėžutė

€ 49,00

My.Size 69 mm - didelio dydžio prezervatyvai, Jūsų patogumui ir saugumui. My.Size 69 mm prezervatyvai yra skirti vyrams, kurių varpa yra didelio dydžio. Tai itin patogūs ir saugūs prezervatyvai, pagaminti iš aukštos kokybės natūralios latekso medžiagos, kuri yra hipoalerginė ir bekvapė. My.Size 69 yra 69 mm pločio ir 223 mm ilgio, skirti maksimaliam komfortui.

My.Size 69 mm prezervatyvai yra itin populiarūs tarp vyrų, kurių lytinis organas yra didesnis nei vidutinis dydis. Šie prezervatyvai yra skirti užtikrinti maksimalų patogumą ir saugumą lytinio akto metu. Taip pat suteikia galimybę nesijaudinti dėl prezervatyvo plyšimo.

Jie yra patikrinti ir patvirtinti Europos Sąjungos, todėl galite būti tikri dėl jų kokybės ir saugumo. Be to, My.Size 69 mm prezervatyvai yra lubrikantuoti, kad užtikrintų dar didesnį patogumą ir saugumą. . My Size 69 mm prezervatyvai yra beveik plačiausi ir ilgiausi sargiai Lietuvoje. Didesni yra tik 72 mm dydžio prezervatyvai.

My.Size 69 mm prezervatyvų pagrindinės savybės

  • Didelio dydžio
  • Patogūs ir saugūs
  • Bekvapiai
  • Ilgis: 223 mm
  • Plotis: 69 mm
  • Sielnelės storis: 0,06
  • Kiekis dėžutėje: 80 vnt.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 223
Plotis (mm): 69
Sienelės storis (mm): 0,06
EAN kodas: 4025838480691
Kvapas: Bekvapiai
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: R&S Consumer Goods GmbH. Vokietija
Prekės ženklas: My.Size PRO

Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00