Pipedream Extreme Big-Ass Vibrating Pussy masturbatorius

Pipedream Extreme Big-Ass Vibrating Pussy masturbatorius kaina:

€ 140,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Pipedream Extreme Big-Ass Vibrating Pussy - masturbatorius vyrams, su itin tikroviškai išpuoselėta makšties anga, bei siaura analine anga. Žaisiukas suteikia itin realistiškus pojūčius, turi kelių greičių vibruojančią kulką, kurią jei norėsite, galėsite įdėti į apatinėje žaislo pusėje esančią kišenę.

Pipedream Extreme Big-Ass Vibrating Pussy masturbatorius pagamintas iš minkštos ir švelnios TPR FantaFlesh medžiagos, kuri imtuoja tikro prisilietimo jausmą. Itin maloniems įsiskverbimams rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Žaisliukas lengvai prižiūrimas, tiesiog po visko, reikia plauti šiltu vandeniu ir sekso žaislų valikliu.

  • Turi kelių greičių vibruojančią kulką
  • Itin realistiški pojūčiai
  • Dvi įsiskverbimo angos
  • Lengvas valymas
  • Išmatavimai: 23 x 12 x 37 cm
  • Medžiaga: TPR
  • Vibro kulka kraunama: 2x AA baterijomis

"Pipedream Extreme Big-Ass Vibrating Pussy masturbatorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


It's Two's Company Masturbator - realistiškas masturbatorius su makšties ir analinę angomis. Moters užpakaliuką imituojantis m...
PDX Bad Girl Vibrating Ass: realaus dydžio masturbatorius, su itin tikroviškai išreikšta makštimi, ir anali...
Pipedream Extreme Big Ass Vibrating Pussy - natūralaus dydžio vyriškas masturbatorius, turintis liemenį. Pagamintas iš tikrovi...