Gold Max Instant Premium 5 tab. maisto papildas

Gold Max Instant Premium 5 tab. maisto papildas kaina:

€ 27,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Gold Max Instant Premium 5 tab. - energiją ir libido stimuliuojančios tabletės, kurios ištirpsta po liežuviu.

Ar jaučiate, kad Jums trūksta energijos, arba norėtumėte pagerinti savo intymų gyvenimą? Gold Max Instant Premium yra ypatingas maisto papildas, sukurtas siekiant palaikyti seksualinę energiją. Šis produktas puikiai tiks tiems, kurie siekia greito ir veiksmingo rezultato, norint pagerinti lytinį gyvenimą.

Pagrindinės Gold Max Instant Premium savybės:

  • Greitas ir efektyvus veikimas: šį maisto papildą galima vartoti 5 minutes prieš lytinį aktą, padėjus tabletę po liežuviu, ir leidžiant jai ištipti. Nenuryti ir neužgerti skysčiais.

  • Didina seksualinę ištvermę: maisto papildas pagerina varpos kraujotaką, kad padėtų vyrams pasiekti ir išlaikyti erekciją.
  • Libido stimuliavimas: Gold Max Instant Premium veikia kaip libido stimuliatorius, kuris padeda didinti lytinį potraukį ir pagerina seksualinį pasitenkinimą.

  • Diskretiškas vartojimas: maisto papildą lengva vartoti ir jis yra diskretiškas, suteikiant jums patogumą ir privatumą.

Naudojimas: vartokite 1 tabletę po liežuviu, 5 minutės iki lytinio akto, nenuryjant ir neužgeriant skysčiais. 

Laikymo sąlygos: laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, sausoje patalpoje.  Nuo 10 iki +25 °C temperatūros.

Specifikacija


Parduodama: Dėžutėse po 5 vnt.
Prekės ženklas: Erecta

"Gold Max Instant Premium 5 tab. maisto papildas" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Ginkgo Biloba
(1)
Ginkgo Biloba - maisto papildai vyrams, gerinantys erekcijos kokybę. Šis Ginkgo biloba tūkstantmečio senumo medžio ekstraktas sk...
Dragon Extra Strong - veiksminga vaistažolių piliulė, sukurta remiantis tradicinėmis Tibeto sveikatos ir mokslo teorijomis. Skirtos maksimal...
Maca Men And Women 60 kaps. - maisto papildas, kuris yra pagamintas tiek vyrams, tiek moterims, skirtas seksualinei traukai, bei energijai p...