Bathmate Hydromax X20 penio pompa

Bathmate Hydromax X20 penio pompa kaina:

€ 99,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Bathmate Hydromax X20 - vandens pagrindu veikianti penio pompa. Tai dar labiau patobulintas vandens pompos variantas, visiškai saugus ir greitas būdas pasiekti gerų rezultatų, didinant pasidižiavimo apimtis. Bathmate Hydromax X20 penio pompa itin švelni ir efektyvi, skirta rankiniam naudojimui vonioje arba duše. Labai efektingai prisideda ir šiltas vanduo, kuris padidina kraujotaką, o galingas vakuumas padidina erekciją, ištvermę ir jautrumą.

Reguliariai naudojant šią Bathmate Hydromax X20 penio pompą, kuri turi apie 35% daugiau galios nei kitos „Hydro“ penio pompos, gali būti naudinga visam varpos padidėjimui. Ji turi būti naudojama 15 minučių per dieną. 

  • Bathmate Hydromax X20 penio pompa skirta vyrams kurių varpos ilgis erekcijos metu ne mažesnis nei 5 cm ir neilgesnis nei 10 cm.
  • Bendras pompos ilgis: 25 cm; 

Pompos naudojimas vonios kambaryje:

  1. Pompą pripildoma šiltu vandeniu. Penio pompą laikoma taip, kad neištekėtų vanduo.
  2. Istatykite varpą į pompos cilindrą, pompa stipriai prispaudžiama prie kūno, susidaro vakuumas ir penio pompa sandariai prisisiurbia prie jūsų kūno.
  3. Pompą Bathmate Hydromax X20 reikia paspausti į save 4-5 kartus. Per didelis vandens kiekis pompoje išbėgs per pompos vožtuvą.
  4. Po 5 minučių paspauskite vandens nuleidimo mygtuką ir nuimkite pompą.
  5. Šią procedūrą reikėtų kartoti 3 k. – procedūros laikas – ne ilgesnis nei 15-20 minučių.
  6. Norint pasiekti maksimalų rezultatą, šią procedūrą reikia kartoti reguliariai kas dieną 5-6 savaites.

Bathmate Hydromax pompos naudojimo gidas video formate.

 

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): ABS
Spalva (Color): Raudona
Atsparus vandeniui: Pilnai atsparus
EAN kodas: 5060140209768
Sertifikatai: CE
Gamintojas: DX Products Ltd
Prekės ženklas: Bathmate gamintojo prekės

"Bathmate Hydromax X20 penio pompa" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Pump Worx Beginner’s Vibrating Pump - vibruojanti penio pompa, kurios pagalba pagerinsite kraujo apykaita lytinių organu srityje. Vaku...
Max Boost penio pompa - puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia didesnio pasitikėjimo ir intensyvesnio malonumo. Ši moderni ir patogi...
Pump Worx Max-Precision Power Pump - penio pompa, kuri padidins Jūsų pasididžiavimą, ir susikurs storą, pulsuojančią, bei ilgai išlie...