Ekstenderiai - penio ilgintuvai

Varpos ilgintuvai (extenderiai) - tai sex priemonės, kurios paprastu būdu, padidina varpos apimtį ir ilgį. Naudojant reguliariai 3-4 mėnesius, galite pasidinti net iki 4 cm apimties ir 5 cm ilgio. Kas labiausiai džiugina, kad visa tai yra atliekama namų sąlygomis, nechirurginiu būdu. Jeigu jaučiate nepasitikėjimą dėl jūsų nuomone per mažo varpos dydžio, su varpos ilgintuvu išspręsite šią svarbią problemą.

Andro Extender - įtempimo prietaisas, varpos didinimui. Padeda pasiekti itin gerus rezultatus, iki 4 centimetrų ilgio, ir iki 1,5 centimetro...
€ 35,99
Išparduota
Pro Extender 3 - medicininio prietaiso sistema, skirta varpos dydžiui pagerinti. Prietaisas leidžia natūraliu būdu ištempti ir padidi...
The Male Edge Extra Penis Extender - penio didinimo komplektas. Šis extenderis padės padidinti penio apimtis, ilgį bei apimtį. Taipog...
Andromedical Andropenis Gold - naujos kartos extenderis, padėsiantis pasididnti penio apimtis namų sąlygomis. Ilgis, apimtis, stipri erekcij...
Jes Extender Original Standard - penio didintuvas, kurio pagalba galite pasididinti savo varpos apimtis. Šis extenderis, namų sąlygom...
Andropenis Mini – Extender for Micropenis - penio ilgintuvas mikropeniui. Tai varpos didinimo prietaisas, skirtas vyrams kurių penio i...
Jes Extender Gold -  diskretiškas ir efektyvus penio didinimo prietaisas, kurio pagalba pasididinsite varpos apimtis be chirurgo...
Andropeyronie Penis Curvature & Peyronie's Device -  varpos kreivumo ir Peyronie ligos prietaisas. Andropeyronie® yra medicinin...
Calexotics Penis Extender - penio didintuvas (extenderis), kurio pagalba pasididinsite varpos apimtis. Penio didinimas namų sąlygomis be ope...
Male Edge Penis Enlarger Basic Kit yra pažangi ir efektyvi priemonė vyrams, norintiems natūraliai didinti savo penio ilgį ir apimtį. &Scaron...
Rodomi 1 - 10 iš 10 produktų

Varpos ilgintuvai (extenderiai) - tai sex priemonės, kurios paprastu būdu padidina varpos apimtį ir ilgį. Naudojant reguliariai 3-4 mėnesius galite pasididinti net iki 4 cm apimties ir 5 cm ilgio. Kas labiausiai džiugina, kad visa tai yra atliekama namų sąlygomis, nechirurginiu būdu. Extenderiai gaminami iš tvirto, nerūdijančio plieno ir švelnaus silikono. Extenderio rinkinį sudaro du plieniniai, ploni, reguliuojami strypai ir silikoninė kilpa, į kurią įstatoma vyro varpa. Rinkinyje taipogi rasite silikoninį dirželį, kuris priklaiko varpą ir tempimo būdu, reguliuojant strypų ilgį yra padidinamos apimtys. Jeigu jaučiate nepasitikėjimą dėl jūsų nuomone per mažo varpos dydžio, su varpos ilgintuvu išspręsite šią svarbią problemą.

Ekstenderiai – penio prailgintuvai mūsų asortimente

Extenderis - penio didinimo prietaisas, varpos ilgintuvas. Taip puiki mechaninė priemonė, namų sąlygomis pasididinti varpos dydį ar ištiesinti varpos kreivumą. Varpos kreivumas dar vadinamas "Peironie" liga.

Mūsų asortimente penio ilgintuvai yra pagaminti iš aukštos kokybės, saugių medžiagų, patys yra irgi visiškai saugūs naudoti. Nors kai kuriems iš pradžių gali pasirodyti kiek grėsmingos išvaizdos. Rasite ir rankiniu būdu pagamintų ekstenderių, atitinkančių pačius aukščiausius kokybei keliamus reikalavimus.

Renkantis varpos ilgintuvą svarbu atsižvelgti į tai, kokio dydžio peniui jis yra skirtas. Mūsų asortimente galite rinktis skirtus didesniems, standartinio dydžio ar mažiems peniams. Pasirinkti tinkamą prietaiso dydį svarbu, kad galėtumėte pasiekti maksimalių rezultatų.

Varpos ilgintuvai skiriasi ir tuo, kiek laiko per dieną juos rekomenduojama nešioti. Vieniems užteks 4 valandų, o kitiems bus reikalingas, pavyzdžiui, 9 valandų ekstenderis.

Penio ekstenderiai mūsų pasiūloje išsiskiria labai lengvu traukimu, jie paprastai pritvirtinami prie varpos.

Kadangi prietaisai nematomi aplinkiniams, juos galite nešioti bet kada, naudoti tiek sėdėdami, tiek vaikščiodami.

Asortimente siūlome įsigyti ir varpos ilginimo komplektus. Beje, toks pasirinkimas gali būti labai geras variantas pikantiškai dovanai. Rinkinyje bus ne tik penio ilginimo prietaisas – extenderis, bet ir liniuotę, papildomus guminius dirželius, treniruočių dienoraštį, kelioninį krepšį ir kitus priedus, kurie bus labai naudingi šiame procese, kai atliekamas varpos ilginimas.

Beje, galbūt galite pagalvoti, kad toks pirkinys bus labai brangus, tačiau pasižvalgę po mūsų pasiūlą netruksite pastebėti, jog net ir mažesnį biudžetą turėdami įsigysite tokį prietaisą. Ekstenderis mūsų pasiūloje gali kainuoti vos nuo 30–40 eurų. Tai, žinoma, bus kuklesnis produktas, tačiau kokybiškas ir visiškai saugus naudoti. Brangiausi ekstenderiai iš mūsų pasiūlos kainuoja kiek daugiau kaip 200 eurų ir demonstruoja labai aukštą funkcionalumą, kokybę bei dizainą. Beje, daugiausia kainuoja varpos ilginimo rinkiniai, kurie supakuoti itin diskretiškoje ir drauge stilingoje dėžutėje, tad bus puikus pasirinkimas solidžiai atrodančiai labai pikantiškai dovanai.

Extenderis: kam jis naudojamas?

Varpos ilgintuvai - tai sex priemonės, kurie paprastu būdu, padidina varpos apimtį ir ilgį. Naudojant reguliariai 3-4 mėnesius, galite pasidinti net iki 4 cm apimties ir 5 cm ilgio. Kas labiausiai džiugina, kad visa tai yra atliekama namų sąlygomis, nechirurginiu būdu. Extenderiai gaminami iš tvirto, nerūdijančio plieno ir švelnaus silikono. Extenderio rinkinį sudaro du plieniniai, ploni, reguliuojami strypai ir silikoninė kilpa, į kurią istatoma vyro varpa. Rinkinyje taipogi rasite silikoninį dirželį, kuris priklaiko varpą ir tempimo būdu, reguliuojant strypų ilgį yra padidinamos apimtys. Jeigu jaučiate nepasitikėjimą dėl jūsų nuomone per mažo varpos dydžio, su varpos ilgintuvu išspręsite šią svarbią problemą.

Tiesa, su šiuo prietaisu galėsite ne tik padidinti varpą, suteikti jai apimties, tačiau ir sustiprinti erekciją, o tai leis mėgautis ilgesniu lytiniu aktu, suteiks daugiau pasitikėjimo savimi, malonumą ir žaidimus perkels į dar aukštesnį lygmenį.

Varpos ilginimo pratimai

Varpos ilginimas namų sąlygomis naudojant extenderį ir darant varpos tempimo pratimus. Atliekant varpos ilginimo pratimus, visų svarbiausia yra reguliarumas. Reguliariai (kiekvieną dieną) naudojant extenderį, jūs pasieksite tikrai ženklius rezultatus. Naudojant penio didinimo prietaisą, rekomenduojama naudoti kraujotaką skatinantį penio kremą. Tai sustiprins poveikį ir jūs pasieksite greitesnius ir maksimalius rezultatus. Mūsų asortimente rasite nemažai tokių kremų. Populiariausi yra Titan gel, Maral gel ir kiti. Visus juos galite rasti mūsų prekių kategorijoje erekcijai stiprinti.

Penio extenderiai: privalumai

 • Varpos ilgio padidėjimas
 • Penio apimties padidėjimas
 • Erekcijos stiprinimas
 • Penio kreivumo ištiesinimas
 • Potencijos problemų sprendimas
 • Bendras lytinės funkcijos darbingumo pagerėjimas

Kaip žinoma, dalis vyrų kompleksuoja dėl savo varpos dydžio, kita dalis dažnai pagalvoja, o jeigu turėčiau šiek tiek didesnį penį. Nors ir jūsų mylimoji niekada neužsiminė apie jūsų varpos dydį, visgi visiems norėtusi "šiek tiek didesnio". Net jei ir turite įprasto dydžio penį, turbūt smalsu sužinoti, kaip reaguotų jūsų partnerė pamačius padidėjusį jūsų "draugužį".

Extenderis lengva uždėti ir nuimti, jis nėra matomas po kelnėmis, nešiojant nesukelia nepatogumų. Tiek sėdint, gulint ar vaikštant jį galima naudoti bet kuriuo paros metu. Reguliarus audinių tempimas ir mikroskopinis pažeidimas, sukuria terpę naujų lastelių regeneracijai. Tad reguliariai naudojant, jūs pasieksite norimą rezultatą.

Dar vienas, ne ką svarbesnis privalumas, tai erekcijos sustiprinimas. Naudojant extenderius ne tik padidės jūsų penio matmenys, bet ir sustiprinsite erekciją. Tempimo pratimų pagalba ir jei naudosite papildomai kremą, jūs skatinsite kraujo pritekėjimą į lytinius organus, ko pasekoje jūsų erekcija taps tvirtesnė ir išsilaikys ilgesnį laiko tarpą. tad ne tik treniruojami raumenys atrodo puikiai ir jaučiatės stipresni ir labiau savimi pasitikintys. Atliekant varpos didinimo pratimus, jūsų lytinės funkcijos veikla tikrai sustiprės. Džiaugsitės tiek jūs ir jūsų partnerė.

Penio ilgintuvai: kaip jie veikia?

 • Extenderis skirtas visų dydžių peniams, tiesiog pasirinkite sau tinkamiausią ir pradėkite reguliariai nešioti. Pradedant naudoti varpos ilgintuvą, įsitikinkite, kad jį patogiai užsidėjote, kad būtų patogų judėti. Turėtumėte jausti lengvą tempimą. Varpos tempimas, netūrėtų sukelti nemalonių pojūčių.
 • Penio ilgintuvas yra naudojamas tuomet, kai vyro varpa yra ramybės būsenoje. Reguliariai kas dieną, nešiokite extenderį nuo 4 iki 8 valandų (skaitykite instrukcijoje). Naudojant regulairiai 30 dienų, jūsų varpa turėtų padidėti apie 0,5 cm. tai atrodo nėra daug, bet panešiojus 4-6 mėnesius, tikrai rezultatas nustebins jus.
 • Kasdieninis varpos tempimas ir audinių regeneracija atliks tai ko ir tikitės. Tai lyg treniruotės sporto salėje. 
 • Raumens mikroskopinio pažeidimo metu, organizmas įtrukimo vietoje užsaugina dvigubai didesnį lastelių kiekį, tad raumens apimtis didėja ir jis stiprėja.
 • Taipogi pastebėsite ir teigiamus erekcijos pasikeitimus

Kaip išsirinkti sau tinkamą extenderį - varpos ilgintuvą?

Visi extenderiai veikia tokiu pačiu, tempimo principu. Extenderis vienas nuo kito skiriasi iš kokių medžiagų yra pagamintas, kuo brangesnis, tuo jo detalės bus kokibiškesnės ir patogesnės naudojimui. kai kurie extenderiai turi daugiau skirtingų dalių, kurios padeda pasiekti geresnių rezultatų. Renkantis varpos ilgintuvą, perskaitykite prekės parašymą, peržiūrėkite nuotraukas, kas jums padės apsispręsti kokio penio didinimo prietaiso reikia Jums.