Bathmate Hydromax7 penio pompa

Bathmate Hydromax7 penio pompa kaina:

€ 89,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Bathmate Hydromax7 - vakuuminė penio pompa veikianti vandens pagalba. Hydromax7 yra nauja ir patobulinta Hydro7 penio pompos versija (Hydromax versija yra iki 35% efektyvesnė). Hydromax, kaip ir kitos Bathmate penio pompos, yra skirtos naudoti vandenyje ir sukurti siekiant padidinti jūsų penio apimtis ir išspręsti su potencija susijusias problemas.. Dėl pompoje sukuriamo vandens slėgio Bathmate sukuria daug didesnį vakuumą aplink varpą nei įprastos penio pompos. Guminio žiedo pagalba, kuris yra penio pompos apačioje, ji puikiai priglunda aplink varpą prie kūno, svarbu tik nustatyti tinkamu kampu.

Nuolatinio penio padidėjimo su penio pompa Bathmate Hydromax7 nepasieksite (tam reikalinga extenderio pagalba), tačiau jei naudosite reguleriai, pavyzdžiui, prieš lytinius santyykius, tikrai pastebėsite padidėjusias apimtis. Taipogi jeigu turite problemų su erekcijos išlaikymų ilgą laiko tarpą, tai ši pompa sustiprins erekciją.

  • Bathmate Hydromax7 penio pompa skirta vyrams kurių varpos ilgis erekcijos metu ne mažesnis nei 13 cm ir neilgesnis nei 19 cm.
  • Bendras pompos ilgis: 25 cm; 

Pompos naudojimas vonios kambaryje:

  1. Pompą pripildoma šiltu vandeniu. Penio pompą laikoma taip, kad neištekėtų vanduo.
  2. Istatykite varpą į pompos cilindrą, pompa stipriai prispaudžiama prie kūno, susidaro vakuumas ir penio pompa sandariai prisisiurbia prie jūsų kūno.
  3. Pompą Bathmate Hydromax7 reikia paspausti į save 4-5 kartus. Per didelis vandens kiekis pompoje išbėgs per pompos vožtuvą.
  4. Po 5 minučių paspauskite vandens nuleidimo mygtuką ir nuimkite pompą.
  5. Šią procedūrą reikėtų kartoti 3 k. – procedūros laikas – ne ilgesnis nei 15-20 minučių.
  6. Norint pasiekti maksimalų rezultatą, šią procedūrą reikia kartoti reguliariai kas dieną 5-6 savaites.

Bathmate neseniai pervadino daugumą savo produktų – seniau ši pompa vadinosi Hydromax X20

Naudojant kasdien, kraujagyslės plečiasi ir pagerėja kraujo apytaka lytinių organų srityje, o tai leidžia pritekėti daugiau kraujo, kas padaro jūsų erekciją kietesnę ir išl;iekančią ilgesnį laiko tarpą.

Bathmate Hydromax visa produkcija yra gaminama Jungtinėje Karalystėje, o visos dalys yra pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų ir suformuotos laikantis griežtų specifikacijų ir leistinų nuokrypių.

Bathmate Hydromax7 pompos naudojimo gidas video formate.

Specifikacija


Atsparus vandeniui: Taip
Sertifikatai: CE
EAN kodas: 5060140209607
Gamintojas: DX Products Ltd. Didžioji Britanija
Prekės ženklas: Bathmate gamintojo prekės

"Bathmate Hydromax7 penio pompa" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Pipedream Pump Worx Beginners - paprasto naudojimo penio pompa, puikiai tinka pradedantiesiems. Mėlynos spalvos Pipedream Pump Worx Beginner...
Bathmate Hydro 7 - penio pompa, specialiai sukurta naudoti vonioje ar duše. Vandens pagrindu veikianti penio pompa padės pasiekti mat...
Pump Worx Pro-Gauge Power Pump - penio pompa kuris padės pagerinti krautotaką varpos srityje, taip užtikrinant stipresnę erekciją. Jeigu tur...