Mr.Boner Automatic Rechargeable Power Pump penio pompa

Mr.Boner Automatic Rechargeable Power Pump penio pompa kaina:

€ 99,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Mr.Boner Automatic Rechargeable Power Pump - pažangios technologijos penio pompa, kurios tikslas yra padidinti varpos dydį, stiprumą ir seksualinę potenciją. Ši galinga penio pompa suteiks Jums ne tik įspūdingas erekcijas, bet ir ilgalaikį naudojimo patogumą bei efektyvumą.

Šios penio pompos pagrindinė savybė yra automatinis veikimas. Ji naudoja elektrinį variklį, kuris leidžia kontroliuoti slėgį ir vakuumo stiprumą, užtikrinant efektyvų kraujo tekėjimą į varpą. Tai leidžia Jums pasiekti maksimalų dydžio ir tvirtumo padidėjimą bei suteikia intensyvias erekcijas.

Mr.Boner Automatic Rechargeable Power Pump penio pompa patogi naudoti ir turi paprastą valdymo sistemą. Ji yra įkraunama ir pasižymi ilgu veikimo laiku, todėl galėsite mėgautis nepriekaištingu naudojimu. Be to, pompa turi intuityvią valdymo panelę, kuri leidžia reguliuoti slėgį ir vakuumo stiprumą pagal savo pageidavimus.

Mr.Boner Automatic Rechargeable Power Pump yra pagaminta iš kokybiškų, hipoalerginių medžiagų, kurios yra saugios Jūsų odai. Be to, pompa turi permatomą cilindrą, leidžiantį stebėti ir matuoti varpos pokyčius.

Ši penio pompa yra skirta vyrams, kurie siekia didesnio pasitikėjimo savimi ir intensyvesnių seksualinių patirčių. Ji padės Jums pasiekti įspūdingas erekcijas, pagerinti varpos dydį ir pagerinti bendrą seksualinį malonumą.

Mr.Boner Power Pump pagrindinės savybės

  • Lengvo naudojimo
  • Skaidrus cilindras
  • Matavimo skalė
  • Kraunama: USB laidu
  • Visas ilgis: 32 cm
  • Įterpimo gylis: 20 cm
  • Skersmuo: 6,2 cm
  • Medžiaga: TPR, PC, ABS

 

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): PU, ABS
Diametras Ø: 6,2 cm
Ilgis: 32 cm
EAN kodas: 4024144597406
Sertifikatai: CE
Gamintojas: OV-GROSSHANDEL, GERMANY
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės

"Mr.Boner Automatic Rechargeable Power Pump penio pompa" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Pump Addicted RX9 - penio pompa su slėgio indikatoriumi (manometru), pagaminta iš ABS plastiko. Šios penio pompos paskirtis yr...
Classix Auto-Vac Power Pump - puikus pasirinkimas norint pagerinti vyriškąją potenciją ir padidinti varpą. Ši penio pompa suku...
Mr.Boner Automatic Worcout - aukštos kokybės penio pompa, su skaitmeniniu ekranu. Ši naujoviška penio pompa pasižymi au...